Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 17 01 2018

Навігаційна стежка

І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Рівненської Малої академії наук у відділеннях "Історія", "Мовознавство", "Філософія та суспільствознавство", "Літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство"

21-22 січня 2014 року відбувся І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Рівненської Малої академії наук.

У відділенні «Історія» взяли участь 9 учнів.

Переможцем в секції «Історія України» став кандидат у дійсні члени Рівненської МАН, учень 11 класу Соснівського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Ігнацевич Олександр Петрович (науковий керівник: Якимова Н.В.), ІІ місце зайняла учениця 10 класу Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кундас Марія Григорівна (науковий керівник: Гоменюк Л.М.).

 

mbxP3Z4D rs

Переможцем в секції «Історичне краєзнавство» стала учениця 11 класу Березнівської гімназії Бойчук Катерина Анатоліївна (науковий керівник: Гуменюк О.В.). ІІ місце виборола учениця 9 класу Моквинського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Сичик Оксана Анатоліївна, ІІІ місце у Савчук Марини Андріївни, учениці Моквинського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» (науковий керівник: Тарасюк Л.Ф.).

Переможець у секції «Археологія» - учень 11 класу Голубнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Пилипчук Юрій Сергійович (науковий керівник: Сидорчук Н.М.).

І місце у секції «Етнологія» виборов учень 11 класу Бистрицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ класів – дошкільний навчальний заклад» Ковальчук Іван Миколайович (науковий керівник: Ткачук С.Ф.), ІІ місце – у Боровець Марії Федорівни, учениці 10 класу Бистрицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ класів – дошкільний навчальний заклад» (науковий керівник: Сосновчик Л.А.).

В конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Рівненської Малої академії наук у відділенні «Філософія та суспільствознавство» приймали участь 7 учнів.

І місце в секції «Правознавство» виборола учениця 11 класу Березнівської гімназії Мушин Анастасія Леонідівна (науковий керівник: Походзіло В.О.), ІІ місце – учениця 10 класу Богушівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Василюта Тетяна Василівна (науковий керівник: Мельник Ю.Е.), ІІІ місце - учениця 9 класу Зірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дячук Олександра Романівна (науковий керівник: Воробей В.М.).

У секції «Філософія» перемогла учениця 9 класу Голубнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Косковецька Інна Михайлівна (науковий керівник: Сидорчук Н.М.).

У секції «Соціологія» перемогу виборола учениця 11 класу Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Мороз Яна Олександрівна (науковий керівник: Прокопчук О.О.).

У секції «Теологія, релігієзнавство та історія релігії» І місце зайняла Татарчук Дарина Миколаївна, учениця 11 класу Соснівського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» (науковий керівник: Мельник Л.А.), ІІ місце у Ткач Марії Миколаївни, учениці 9 класу Прислуцького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» (науковий керівник: Зубчик Г.П.).

У секції «Журналістика» - І місце у Федаса Назара Олександровича, учня 10 класу Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» (науковий керівник: Науменко Л.Л.).

В конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Рівненської Малої академії наук у відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства приймали участь 18 учнів, у секціях «Світова література» - 9 учнів, «Російська література» – 8, «Російська мова» - 1.

В секції «Світова література» І місце виборола Мельник Катерина Олександрівна, учениця 10 класу Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» (науковий керівник: Науменко Л.Л.), ІІ місце – Юсенко Ілона Дмитрівна, учениця 11 класу Березнівської гімназії (науковий керівник: Артишевська Г.О.) та Ткачук Надія Федорівна, учениця 10 класу Бистрицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ класів – дошкільний навчальний заклад» (науковий керівник: Бабука О.М.), ІІІ місце – Савчук Анна Миколаївна, учениця 10 класу Березнівської гімназії (науковий керівник: Романюк Г. Ю.); Рубель Анжела Василівна, учениця 10 класу Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник: Ковтун І.М.); Герук Анна Володимирівна, учениця 6 класу Соснівського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» (науковий керівник: Рицька Т.Б.). 

YFkgbOBBHxs

Свою науково-дослідницьку роботу презентувала дійсний член Рівненської МАН, переможець І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Рівненської Малої академії наук, учениця 10 класу Соснівського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Герук Марина Володимирівна (науковий керівник: Рицька Т.Б.).

51A8KiN6xYM

В секції «Російська література» І місце зайняла Рибачок Надія Олександрівна, учениця 10 класу Соснівського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» (науковий керівник: Рицька Т.Б.), ІІ місце – Ковальчук Тетяна Леонідівна, учениця 9 класу Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (науковий керівник: Попружук Л.Я.), Яремчук Марія Вікторівна, учениця 11 класу Соснівського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» (науковий керівник: Пляховська І.Г.), ІІІ місце – Харчук Дарина Ігорівна, учениця 10 класу Малушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (науковий керівник: Луцов'ят О.О.), Романюк Тетяна Сергіївна, учениця 8 класу Балашівського навчально-виховного комплексу «Колегіум – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» (науковий керівник: Боровець Т.П.).

В секції «Російська мова» І місце зайняла учениця 11 класу Зірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кожарко Катерина Василівна (науковий керівник: Коваль О.М.).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Опорний загальноосвітній навчальний заклад

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
109
261
686
4120
308218
1
0
1

Останнє в Форумі

  • No posts to display.