Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Вівторок, 27 10 2020

Навігаційна стежка

Учитель року - 2014 у номінаціях "Географія" та "Трудове навчання"

Ця посада набагато вагоміша за найвищі посади в державі,

усюди цінність школи дорівнює цінності її вчителя.

Мудрість влади педагога – це передусім його здатність все розуміти.

Платон

Професійне покликання сучасного українського учителя надзвичайно важливе і відповідальне. Учительська справа – особлива. Вона – одна з найтонших і найделікатніших, а ще – надзвичайно складна.

13 листопада 2013 року на базі Березнівської гімназії пройшов районний тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014» в номінації «Географія». У даному конкурсі брали участь 4 учителів географії загальноосвітніх навчальних закладів, а саме: Камянської, Зірненської та Поліської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів і Броннівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

В Городищенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 14 листопада 2013 року також брали участь учителі трудового навчання трьох загальноосвітніх навчальних закладів у районному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2014» в номінації «Трудове навчання».

2013-11-12 12.01.46

Вирішальним для учасників конкурсу було завдання провести відкритий урок та продемонструвати методичну майстерність, вміння організувати учнівський колектив з іншої школи, захопити учнів, повести їх за собою. Щоб досягти перемоги учителям потрібно було розкрити власну педагогічну ідею щодо підвищення ефективності навчально-виховного процесу, представити себе як особистість, виконати контрольну роботу, створити презентацію до уроку.

Усі учасники конкурсу прекрасно справились із завданнями і вкотре довели, що УЧИТЕЛЕМ ти можеш називатись лише тоді, коли ти дійсно віддаєш своє серце дітям.

За рішенням членів журі переможцем І (районного) туру конкурсу «Учитель року-2014» в номінації «Географія» визначено Бебко Ганну Михайлівну, вчителя географії Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, лауреатами: Романович Наталія Миколаївна, вчитель географії Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ковалик Надія Григорівна, учитель природничих дисциплін Броннівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та Ятчук Ольга Михайлівна, вчитель географії Поліської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

2013-11-13 11.19.37

В номінації «Трудове навчання» переможцем визначено Хильчук Олену Олександрівну, учителя трудового навчання Орлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, лауреатами: Сьомак Тетяну Григорівну, учителя трудового навчання Малушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Дячука Руслана Михайловича, учителя трудового навчання Броннівської загальноосвітньої школи І-ІІ супенів.

Під час проходження конкурсу учасники мали змогу переконатися в гостинності та поспілкуватися з учителями та учнями Березнівської гімназії та Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
86
252
338
8142
647233
3
0
3