http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html - joomla 3 шаблоны
Вівторок, 27 10 2020

Навігаційна стежка

Опорні заклади в Березнівському районі

З 20 листопада 2017 року в районі почали діяти два Опорні заклади загальної середньої освіти.

Зокрема, Опорний заклад Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (з філіями: Філія Курганська ЗОШ І-ІІ ступенів, Філія Яринівська ЗОШ І-ІІ ступенів, Філія Яблунівська ЗОШ І-ІІ ступенів, Філія Великопільська ЗОШ І-ІІ ступенів); Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня" (з філіями: Філія Губківська ЗОШ І-ІІ ступенів, Філія Великосовпівська ЗОШ І-ІІ ступенів).

З 04 грудня 2017 року діє Опорний заклад Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (з філіями: Філія Яцьковицька ЗОШ І-ІІ ступенів, Філія Лінчинська ЗОШ І-ІІ ступенів, Філія Михалинська ЗОШ І-ІІ ступенів).

З 02 січня 2018 року діє Опорний заклад Прислуцький навчально-виховних комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" (з філіями: Філія Колодязнівська ЗОШ І-ІІ ступенів, Філія Хотинська ЗОШ І-ІІ ступенів).

Актуальні питання!!!

На офіційному сайті Міністерства освіти і науки України (http://mon.gov.ua) розміщені актуальні питання та відповіді на них щодо опорних навчальних закладів та їх філій. 

Ознайомитись із ними можна за посиланням: http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/oporni-shkoli/aktualni-pitannya.html.

Що варто знати про опорні школи висвітлено у статті на порталі освітян України "Педрада" за посиланням: https://www.pedrada.com.ua/article/272-qqq-16-m11-25-11-2016-shcho-neobhdno-znati-pro-oporn-shkoli.

Переваги опорної школи

 1. Можливість отримання додаткової цільової фінансової підтримки з державного бюджету на проведення реконструкції або капітального ремонту будівель шкіл із запровадженням енергоефективних заходів та нових дизайнерських рішень.
 2. Вдосконалення матеріально-технологічного забезпечення за рахунок участі у ініційованих та підтримуваних МОН і КМ України всеукраїнських та міжнародних проектах, здійснення заходів для створення умов інклюзивного навчання та безбар’єрного доступу осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення тощо.
 3. Самостійне ведення бухгалтерського обліку (вищого рівня фінансова автономність).
 4. Безперешкодне забезпечення харчуванням усіх дітей пільгових категорій.
 5. Збереження робочих місць.
 6. Імовірність придбання нових шкільних автобусів за кошти державного бюджету, або на умовах дольового співфінансування (місцевий бюджет + державний бюджет).
 7. Перспектива першочергового ремонту доріг по маршрутах перевезення дітей, в тому числі за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій тощо.
 8. Кращі можливості організації профільного навчання школярів-старшокласників із суміжних населених пунктів на базі одного навчального закладу.
 9. Ефективне і раціональне використання кадрового потенціалу, створення сучасного конкурентного середовища для педагогів.
 10. Створення додаткових можливостей для доступу до отримання дошкільної освіти ширшому колу громадян (утворення нових повноцінних дитячих садків на вивільнених площах).

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

 • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
96
252
348
8152
647243
3
0
3