Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 03 06 2020

Навігаційна стежка

Засідання управлінського університету директорів та ЗДНВР в Курганській ЗОШ

22 січня 2014 року на базі Кургаської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання управлінського університету директорів та заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів секції Школи менеджменту для керівників загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів за темою: «Управлінська діяльність керівників загальноосвітніх шкіл щодо підвищення ефективності навчально-виховного процесу в умовах розбудови національної школи в контексті Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року».

Метою засідання школи було: ознайомлення з досвідом роботи Курганської ЗОШ І-ІІ ступенів щодо підвищення ефективності навчально-виховного процесу в умовах розбудови національної школи.

 

Розглянуті питання:
  • управлінська діяльність керівників загальноосвітніх шкіл щодо пріоритетних завданнь освіти Березнівського району в контексті Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року (Ковальчук Г. Р., начальник управління освіти, молоді та спорту);
  • управлінський аспект впровадження інноваційних технологій щодо створення ефективної системи національного виховання особистості на засадах загальнолюдських, полікультурних, громадянських цінностей (Мельничук Л.С.,завідувач районного методичного кабінету);
  • управлінська діяльність щодо підвищення ефективності навчально-виховного процесу в умовах розбудови національної школи (Олефір М.С., директор Курганської ЗОШ І-ІІ ступенів);
  • науково-методичний супровід організації та впровадження форм і методів роботи для підвищення ефективності та якості навчання в умовах розбудови національної школи (Чебелець І. М, заступник директора з навчально- виховної роботи).
Учасники семінару обмінялися досвідом роботи за цією темою. Відвідано уроки світової літератури, 8 клас «Лицарство-джерело найчистіших, найшляхетніших вчинків, опора пригнічених, захист ображених», читання, 2 клас «Сторінки життя Т.Шевченка. Пейзаж у художньому творі. Т.Шевченко «Зоре моя вечірняя...» (вчителі Харчук Л.А., Мориконь А.В.) та літературно-музичну композицію «Уклін тобі, Тарасе».

Надано рекомендації, поради, орієнтири для створення власної системи роботи з педагогічними кадрами, яка допоможе досягти бажаних якісних змін у професійному зростанні вчителя, покращенні показників у навчально-виховному процесі, утворенні привабливого позитивного внутрішнього і зовнішнього іміджу сучасного конкурентоспроможного освітнього закладу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
286
476
1219
1219
590141
2
0
2