Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
П'ятниця, 22 03 2019

Навігаційна стежка

Засідання управлінського університету директорів та ЗДНВР в Курганській ЗОШ

22 січня 2014 року на базі Кургаської ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання управлінського університету директорів та заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів секції Школи менеджменту для керівників загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів за темою: «Управлінська діяльність керівників загальноосвітніх шкіл щодо підвищення ефективності навчально-виховного процесу в умовах розбудови національної школи в контексті Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року».

Метою засідання школи було: ознайомлення з досвідом роботи Курганської ЗОШ І-ІІ ступенів щодо підвищення ефективності навчально-виховного процесу в умовах розбудови національної школи.

 

Розглянуті питання:
  • управлінська діяльність керівників загальноосвітніх шкіл щодо пріоритетних завданнь освіти Березнівського району в контексті Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року (Ковальчук Г. Р., начальник управління освіти, молоді та спорту);
  • управлінський аспект впровадження інноваційних технологій щодо створення ефективної системи національного виховання особистості на засадах загальнолюдських, полікультурних, громадянських цінностей (Мельничук Л.С.,завідувач районного методичного кабінету);
  • управлінська діяльність щодо підвищення ефективності навчально-виховного процесу в умовах розбудови національної школи (Олефір М.С., директор Курганської ЗОШ І-ІІ ступенів);
  • науково-методичний супровід організації та впровадження форм і методів роботи для підвищення ефективності та якості навчання в умовах розбудови національної школи (Чебелець І. М, заступник директора з навчально- виховної роботи).
Учасники семінару обмінялися досвідом роботи за цією темою. Відвідано уроки світової літератури, 8 клас «Лицарство-джерело найчистіших, найшляхетніших вчинків, опора пригнічених, захист ображених», читання, 2 клас «Сторінки життя Т.Шевченка. Пейзаж у художньому творі. Т.Шевченко «Зоре моя вечірняя...» (вчителі Харчук Л.А., Мориконь А.В.) та літературно-музичну композицію «Уклін тобі, Тарасе».

Надано рекомендації, поради, орієнтири для створення власної системи роботи з педагогічними кадрами, яка допоможе досягти бажаних якісних змін у професійному зростанні вчителя, покращенні показників у навчально-виховному процесі, утворенні привабливого позитивного внутрішнього і зовнішнього іміджу сучасного конкурентоспроможного освітнього закладу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Сучасний освітній простір

Календар новин

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання

1522672676 converted

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
86
350
1409
7902
424553
2
0
2

Останнє в Форумі

  • No posts to display.