Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 16 01 2019

Навігаційна стежка

Засідання окружного проблемного семінару вихователів ДНЗ на базі ДНЗ «Ромашка» с.Моквин

Нещодавно відбулося засідання окружного проблемного семінару вихователів дошкільних навчальних закладів Моквинського освітнього округу, на базі ДНЗ «Ромашка» с.Моквин.

У семінарі взяли участь: вихователі Моквинського, Друхівського, Хотинського, Колодязнівського дошкільних навчальних закладів, Прислуцького НВК «ЗОШ – ДНЗ».

Проблемна тема семінару-практикуму: Формування особистості дошкільника у світлі вимог Програми розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт» (семінар-практикум для вихователів «Подорож у країну обдарованих»).

Мета: Активізація знань педагогів щодо розвитку обдарованості у дітей дошкільного віку, стимулювання учасників до пошуків способу розвитку здібностей малят, розробка рекомендацій для виховання і розвитку обдарованих дітей.

Учасники семінару переглянули слайд-презентацію закладу, представлену завідуючою ДНЗ «Ромашка» Зайко Г.В., відвідали заняття у старших групах з навчання грамоти та математики, а також взяли участь у практичній роботі. Вихователям були запропоновані завдання на розвиток пізнавальної активності логічного мислення, творчої уяви та музичних, художніх, конструктивних здібностей.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Сучасний освітній простір

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
236
254
679
2866
403807
4
0
4

Останнє в Форумі

  • No posts to display.