Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Субота, 06 06 2020

Навігаційна стежка

Проблемно-цільовий семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи в Зірненській ЗОШ

15 листопада 2014 року на базі Зірненської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів Березнівського району відбувся проблемно-цільовий семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми: "Особливості організації навчально-виховного процесу в умовах упровадження нових Державних стандартів початкової, базової і повної загальної середньої освіти".

Метою семінару була організація науково-методичного супроводу навчально-виховного процесу в начальному закладі у зв'язку із впровадженням нового Державного стандарту початкової, базової і повної загальної середньої освіти; підготовка педагогів до реалізації змістовних ліній Державних стандартів; надання адресних конкретних рекомендацій та методичної допомоги заступникам директорів з навчально-виховної роботи та вчителям щодо впровадження нових Державних стандартів; посилення уваги до контрольно-оцінювальної та аналітичної діяльності щодо підготовки та проведення уроків.

Вітанням учасників семінару "Школа – наш рідний дім, і ми господарі в нім" зустріли Дзюбук В. Я., директор Зірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, учнівський та педагогічний колективи.

Слухачі управлінського університету ознайомилися з напрацюваннями навчального закладу, матеріалами огляду-виставки видавничої діяльності. З питань організаційно-методичного супроводу навчально-виховного процесу Зірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в умовах упровадження нових Державних стандартів початкової, базової і повної загальної середньої освіти виступили Дзюбук Валентина Яківна, директор, Миронець Вікторія Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗНЗ. Завідувач РМК Мельничук Л. С. ознайомила з роботою адміністрації загальноосвітнього навчального закладу щодо реалізації завдань Державних стандартів початкової, базової і повної загальної середньої освіти, практичний психолог Шнайдер Т. О. – "Створення умов для успішної адаптації п'ятикласників до нових умов навчання".

Увазі заступників директорів з навчально-виховної роботи були представлені:
  • практичне заняття з історії у 5 класі з теми "Які назви у моєму селі нагадують про минуле" (Довгалюк Ю. Я., вчитель історії);
  • урок географії у 6 класі з теми "Географічні координати" (Романович Н. М., вчитель географії);
  • урок англійської мови у 3 класі з теми "Моя сім'я. Сімейне дерево" (Гапон О. В., вчитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії);
  • урок української мови у 2 класі з теми "Апостроф. Правила вживання апострофа" (Марчук О. В.,вчитель початкових класів).

Учасники засідання обговорили актуальні проблеми, що виникають в процесі впровадження нових Державних стандартів початкової, базової і повної загальної середньої освіти та виробили рекомендації семінару.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
516
662
3107
3107
592029
5
0
5