Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Неділя, 07 06 2020

Навігаційна стежка

"Я хочу жити у якісному світі"

Діти з Березнівщини – серед переможців Всеукраїнського конкурсу

дитячого малюнка «Я хочу жити у якісному світі»

Нещодавно у Рівненському театрі ляльок нагородили переможців, лауреатів, фіналістів та учасників Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Я хочу жити у якісному світі», а також урочисто відкрили виставку робіт конкурсантів. Цей захід щороку проводить ДП «Рівнестандартметрологія» за дорученням Мінекономрозвитку України.

Конкурс проводиться для того, щоб сформувати у наймолодших споживачів правильне розуміння якісної та безпечної продукції, спонукати дітей вдумливо обирати продукти харчування та дбайливо ставитися до навколишнього середовища.

n20141118 1

Свої творчі роздуми на тему якості та безпеки малеча викладала у рамках номінацій: «Я пізнаю якісну продукцію», «Ми архітектори якісного світу», «Кращий плакат на споживчу тематику». Учасниками конкурсу стали діти, віком від 5 до 17 років з усіх куточків області. Всього ж участь у заході за весь час його проведення прийняло більше 3000 юних художників.

DSC 0170

Оцінювало роботи конкурсантів журі у складі художників, освітян та журналістів. Вони визначали найкращі малюнки за такими критеріями, як оригінальність, самостійність, повнота розкриття теми, майстерність виконання та охайність. Переможців обирали у кожній з трьох номінації за віковими категоріями 5-8 років, 9-12 років, 13-17 років.

Приємно зауважити, що одними із найактивніших учасників конкурсу були діти з Березнівщини, а саме учні Моквинської, Малинської школи та Соснівського центру еколого-натуралістичної та туристстько-краєзнавчої творчості. Зокрема, Софія Булавин із Моквинської гімназії стала не лише однією із переможців регіонального етапу, а й посіла перше місце на загальнодержавному рівні конкурсу в номінації «Кращий плакат на споживчу тематику». ЇЇ малюнок із закликом «Виробники – виготовляйте якісні товари!» був визнаний найкращим у номінації «Кращий плакат на споживчу тематику» у віковій групі 9-12 років. 19 листопада дівчинка прийняла участь у церемонії нагородження переможців конкурсу загальнодержавного рівня та відкритті національної виставки «Я хочу жити у якісному світі» у столиці.

DSC 0199

Окрім того, серед переможців конкурсу регіонального рівня є вихованка КЗ «Соснівський центр еколого-натуралістичної та туристсько-краєзнавчої творчості» Катерина Боровець. Її творча робота у числі 9 найкращих малюнків від дітей Рівненської області також представлена на Всеукраїнській виставці у Києві.

borovez

Також журі конкурсу відзначило малюнки Мигдаль Тетяни, Щирук Марії, Коломієць Тетяни, Ющук Олени. Вони стали лауреатами художнього змагання.

Переможців, лауреатів і фіналістів регіонального етапу конкурсу нагородили призами від ДП «Рівнестандартметрологія» - фарбами, пензлями, художнім полотном, розвиваючими іграми, наборами для творчості, енциклопедіями. Окрім того, кожен учасник конкурсу отримав солодощі та диплом.

Член журі Леся Волошина зауважила: «Роботи юних художників вражають колоритністю, оригінальністю, безпосередністю. Діти чітко реагують на зміни у суспільстві і по-своєму відображають їх у своїх малюнках. Наприклад, якщо минулого року провідною темою малюнків дітей було питання ГМО, то сьогодні вони надсилали нам плакати з написами «Геть продукцію окупанта» та «Якісна військова продукція – перемога у війні». Та все ж дитячі малюнки сповнені позитиву і оптимізму».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
150
649
4302
3390
592312
5
0
5