Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Вівторок, 20 11 2018

Навігаційна стежка

Засідання управлінського університету на базі Богушівської ЗОШ

12 грудня 2014 року на базі Богушівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання управлінського університету керівників загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів секція: школи менеджменту заступників директорів (заступники директорів з навчально-виховної роботи, стаж роботи до 5 років) з проблеми «Внутрішкільний контроль у системі управління школою».

Програма семінару включала розгляд питань щодо теоретичних засад організації та проведення внутрішкільного контролю, інформаційного забезпечення діяльності загальноосвітнього навчального закладу в системі внутрішкільного контролю.

Учасники засідання ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу, переглянули виставку «Впроваджуємо Державні стандарти освіти» за розділами:
  • Методичні матеріали з досвіду роботи вчителів школи;
  • Звіт першого етапу реалізації проблемної теми школи;
  • Звіт другого етапу реалізації проблемної теми школи;
  • Методичні посібники для використання в практиці школи.

Презентацію з досвіду роботи школи з питань внутрішкільного контролю представила Дімітрова Т.Т. заступник директорів з навчально-виховної роботи.

На належному науково-методичному рівні проведено майстер-клас вчителя фізики Осійчука Павла Мусійовича, переможця районного етапу конкурсу «Учитель року – 2013» в номінації «Фізика». Він презентував матеріали з досвіду роботи «Міжпредметні зв'язки на уроках фізики».

Заступникам директорів з навчально-виховної роботи презентувала досвід роботи учитель світової літератури, призер районного етапу конкурсу «Учитель року – 2014» Осійчук Ірина Володимирівна з теми «Використання інноваційних технологій при вивченні світової літератури з метою розвитку творчої діяльності школярів».

У рамках школи менеджменту заступників проведено роботу в групах з опрацювання матеріалів брошури «Внутрішкільний контроль – основна функція управління навчально-виховним процесом». Психолог школи Алгаєва М. В. провела рефлексивну паузу та тести «Чи здатні ви здійснювати керівництво», «Психологічне коло образів». Учасники засідання переглянули виховний захід «Україна – мій рідний край.

За підсумками вироблено методичні рекомендації.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Сучасний освітній простір

Календар новин

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
50
470
520
5167
385369
9
0
9

Останнє в Форумі

  • No posts to display.