Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Неділя, 07 06 2020

Навігаційна стежка

Районний семінар-практикум для учителів образотворчого мистецтва на базі Березнівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості та Березнівського НВК «ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ступенів»

Творчість – це не сума знань, а особлива спрямованість інтелекту, особливий зв'язок між інтелектуальним життям особистості і прояви її сил в активній діяльності.
А. Сухомлинський

На базі Березнівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості та Березнівського НВК «ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ступенів» у грудні 2014 року проходив районний семінар-практикум для учителів образотворчого мистецтва з теми «Формування творчої особистості на засадах традиційних українських цінностей».

У роботі семінару взяли участь учителі із 28 загальноосвітніх навчальних закладів району. У ході теоретичної частини розглядалися питання, що стосуються мистецької освіти: сталий розвиток в освіті – новий стиль життя; педагогічна творчість – крок до результативного успіху та досягнення мети на уроках образотворчого мистецтва.

Важливою формою роботи був круглий стіл «Батьки діти – учителі. Оцінювання творчості учнів», де обговорювалися проблеми, які виникають при взаємодії педагогів – учнів – батьків. Молоді спеціалісти отримали чимало порад щодо креативної оцінки діяльності кожної дитини на уроках образотворчого мистецтва.

Учасники семінару-практикуму познайомилися з досвідом роботи учителів образотворчого мистецтва, які взяли участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2015», номінація «Образотворче мистецтво». Гречка В.П., учитель Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Євтушок А.А., учитель Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Ярема С.М., учитель Малинської ЗОШ І-ІІІ ступенів представили блог, де помістили напрацювання з досвіду, власне портфоліо, відео уроки, фотосвітлини та методичні розробки.

Під час проведення майстер-класу конкурсантки продемонстрували систему заходів у різних педагогічних технологіях, що переплітаються із власною методичною проблемною темою та роботу у різних техніках. Євтушок А. А. під час запропонованого уроку провела з учнями майстер-клас «Чарівні квіти паперові», Гречка В. П. – «Українська витинанка», а Ярема С.М. – «Українська паперова ялинка». Учасники Конкурсу зуміли створити позитивну мотивацію навчання, що викликала в учнів інтерес до творчої діяльності, при цьому відстежили витримані етапи групової проектної роботи, використання інтерактивних технологій, ІКТ.

Конкурсанти показали, що вони уміють сформулювати проблемну ситуацію, знайти нові рішення, показати як діяти у нестандартних ситуаціях, активізувати творчі здібності учнів, реалізувати творчий потенціал школярів.
Під час проведення практичного аспекту учитель образотворчого мистецтва Березнівського НВК «ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ступенів», керівник гуртків Березнівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості Стахнюк Оксана Ігорівна провела майстер-клас із вихованцями з теми «Оформлення української різдвяної листівки з елементами вітражу», де зуміла залучити усіх учасників семінару до плідної творчої праці та захисту власних проектів.

Також учасники мали приємну нагоду познайомитися з творчістю керівників гуртків і вихованців Березнівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, Соснівського Центру еколого-натуралістичної та турисько-краєзнавчої творчості, отримали масу приємних емоцій і гарних вражень після побаченого, провели аналіз творчих практичних аспектів відеоуроків учасників конкурсу «Учитель року» і майстер-класів, підвели підсумки семінару-практикуму, уклали рекомендації з теми, а завершили роботу віншуванням до зимових свят.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
124
649
4276
3364
592286
4
0
4