Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 29 01 2020

Навігаційна стежка

Онлайн-семінар учителів християнської етики

30.01.2015 року відбувся онлайн-семінар учителів християнської етики з теми: «Роль предметів духовно-морального спрямування у вихованні особистсоті» на базі Березнівського НВК «ЗОШ - інтернат І-ІІІ ступенів - МНВК».

Перед учасниками онлайн-семінару виступив начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Таргонський Г.М., який підкреслив значення курсів духовно-морального спрямування для виховання особистості та ознайомив присутніх зі станом викладання предметів у загальноосвітніх навчальних закладах області.

В.о. ректора Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Лавренчук А.А. підкреслив значення педагогічної компетентності кожного педагога у процесі творчої професійної діяльності, що є інтегрованим показником особистісно-діяльної сутності вчителя, у формуванні потреби саморозвитку, активної позиції щодо духовно-морального самовираження наставника і вихованця.

DSCN1089

Педагоги району мали можливість прийняти участь до активного обговорення порушених питань, а також прослухати виступи науковців, викладачів, керівників навчальних закладів, що поділились досвідом з особливостями викладання предметів духовно-морального спрямування.

DSCN1094

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
216
305
595
6040
543439
1
0
1