Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 26 06 2019

Навігаційна стежка

Cемінар учителів математики на базі Березнівської ЗОШ №2 І-ІІІ ст.

06.02.2015 року на базі Березнівської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи №2 відбувся семінар учителів математики з теми: «Вироблення стійкої системи знань з математики шляхом розвитку логічного мислення, самостійної діяльності та формування предметних компетентностей в учнів».

Метою семінару було ознайомлення з досвідом роботи вчителів Березнівської загальноосвітньої I-III ступенів школи №2 з питань вироблення стійкої системи знань з математики шляхом розвитку логічного мислення, самостійної діяльності та формування предметних компетентностей в учнів та професіоналізму вчителя.

З візитною карткою – презентацією «Концепція розвитку школи, її сьогодення» виступив директор школи Боровець Віктор Іванович.

Відкрила засідання, привітала учасників семінару, ознайомила з планом роботи та виступила з темою: «Мотиваційна компетентність. Зміст, шляхи та механізми формування мотиваційних компетентностей в учнів» завідувач комунальної науково-методичної установи «Березнівський районний методичний кабінет» Мельничук Лідія Степанівна.

На семінарі були розглянуті питання:
  • «Інтерактивні технології в процесі вироблення стійкої системи знань з математики шляхом розвитку логічного мислення, самостійної діяльності та формування предметних компетентностей в учнів» (Разкевич І. А., вчитель математики Березнівської загальноосвітньої I-III ступенів школи № 2)
  • «Шляхи вдосконалення роботи вчителя щодо підвищення ефективності в набутті учнями міцних знань предметних компетентностей в профільних класах» (Якимець Н.Д., вчитель математики Березнівської загальноосвітньої I-III ступенів школи № 2)
  • «Активізація логічного мислення школярів в процесі формування елементарних математичних понять» (Карповець О.Ф., заступник директора Березнівської загальноосвітньої I-III ступенів школи № 2, психолог)
  • «Інформаційно-бібліографічний огляд методичної літератури з математики» (Гаврилюк Г.О., бібліотекар Березнівської загальноосвітньої I-III ступенів школи № 2)
  • проведено майстер-клас «Застосування на уроках математики активних форм і методів, спрямованих на розвиток компетентностей особистості» (Пашковська Н.І., вчитель математики Березнівської загальноосвітньої I-III ступенів школи № 2).
Учасники семінару відвідали уроки вчителів (Поліщук В.С., Ровенець О.А.), які атестуються у 2014-2015 н.р. з метою:
  • вивчення методики формування ключових предметних компетентностей, способів розвитку логічного мислення учнів протягом уроків та аналіз використаних вчителями форм та методів роботи для вироблення стійкої системи знань з математики;
  • використання інтерактивних технологій для стимулювання пізнавальної активності учнів.

Учителі математики взяли участь у методичному постскриптуму (самоаналіз уроків та їх обговорення; обмін досвідом з теми «Вироблення стійкої системи знань з математики шляхом розвитку логічного мислення, самостійної діяльності та формування предметних компетентностей в учнів». Стахнюк В.Й., керівник районного семінару-практикуму, учитель математики Березнівської гімназії) та творчій лабораторії «Моє бачення шляхів розвитку математичної освіти в Україні».

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Календар новин

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

1522672676 converted

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
275
577
1709
12110
455070
3
0
3

Форма входу

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Сучасний освітній простір