Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 16 01 2019

Навігаційна стежка

Реалізація міжнародного проекту «Підвищення міжнародної якості діяльності громадсько-активних шкіл»

11 лютого 2015 року в рамках реалізації міжнародного проекту «Підвищення міжнародної якості діяльності громадсько-активних шкіл» проведено самооцінювання розвитку якості діяльності громадсько-активної школи в Кам’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка є учасником Міжнародного проекту «Розвиток громад в Україні шляхом впровадження програми «Школа як осередок розвитку громади»» Всеукраїнського фонду «Крок за кроком».

Учасниками заходу стали 11 членів громади, серед яких були представники місцевої громади - 4 особи, навчального закладу - 3 особи, 1 представник дитячого дошкільного закладу, 1 представник учнівського самоврядування. Учасникам заходу було повідомлено мету і завдання зустрічі, ознайомлено із процедурою самооцінювання; проведено самооцінювання за стандартами партнерство, лідерство, соціальна інклюзія, послуги, волонтерство, навчання впродовж життя, розвиток громади, залучення батьків, шкільна культура. Підсумки та результати самооцінювання ляжуть в основу програми розвитку Кам’янської ГАШ та стануть предметом розгляду на Раді ГАШ та педагогічних радах.

У заході взяли участь Климко Л.В., методист кабінету координації методичної роботи та управління навчальними закладами РОІППО, координатор ВФ «Крок за кроком» в Рівненській області та Мельничук Л.С., завідувач Березнівського районного методичного кабінету.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Сучасний освітній простір

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
219
254
662
2849
403790
2
0
2

Останнє в Форумі

  • No posts to display.