Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Неділя, 27 09 2020

Навігаційна стежка

Засідання творчої лабораторії заступників директорів з виховної роботи, керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників в Голубнівській ЗОШ

13 лютого 2015 року на базі Голубнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося засідання творчої лабораторії заступників директорів з виховної роботи, керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників з теми «Ціннісне ставлення до Батьківщини як компонент сформованості національних цінностей в особистості учня».

Педагоги обговорили проект Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, розглянули моделі національно-патріотичного виховання учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладах, що базуються на засадах синергетики, системності, акмеології тощо.

До уваги присутніх школярі представили усний журнал, присвячений землякам, воїнам АТО.

 DSC2859

Заступник директора з виховної роботи Сидорчук Н.М. ознайомила педагогів з особливостями патріотичного виховання підростаючого покоління засобами музейної педагогіки.

 DSC2854

Вчителі мали змогу відвідати шкільний музей та позакласний захід, зустрілися з воїнами АТО Самоненком О., Воробеєм В., Усачем А.

 DSC2864

Після проведення засідання відбулося обговорення піднятих проблемних питань. Особливу увагу присутніх було звернуто на запровадженні ділового співробітництва між педагогами і батьками, представниками громадських та волонтерських організацій у проведенні національно-патріотичної роботи з підростаючим поколінням.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
34
411
34
8945
637771
1
0
1