Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Неділя, 27 09 2020

Навігаційна стежка

Тиждень іноземної мови у школах Березнівського району

З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, країнознавчого аспекту, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти відповідно до планів роботи навчальних закладів і вчителів іноземної мови у загальноосвітніх навчальних закладах Березнівського району проходив "Тиждень іноземної мови".

Педагогами району був розроблений план заходів щодо проведення, де передбачалися відкриті уроки, позакласні заходи, конкурси, вікторини, виставки газет, валентинок, постерів, реклам, портфоліо, захист проектів, змагання, різні ігри, конференції, інсценізація казок, творів іноземних авторів, декламування поезій та виконнання сучасних пісеь на іноземній мові.

Тиждень іноземної мови – це надзвичайне свято для школярів. До участі у заходах залучаються, зазвичай, усі учні школи, кожен клас відповідає за різні види і форми роботи.

У рамках Тижня у Моквинському НВК «Гімназія-ЗОШ І ступеня» учителі обмінялися досвідом роботи під час взаємовідвідування уроків у 4 класі (учитель Галагуз С.Б.), у 6 класі (учитель Тарасюк О.М.), у 9 класі (учитель Бецько Р.І.). За допомогою Інтернету учні переглянули телепередачу французького телеканалу TV5, у 8 класі (учитель Тарасюк О.М.) було проведено брейн-ринг «Ми знаємо англійську мову», де учні показали свої знання з англійської мови, вдосконалювали мовленнєві навички, формували вміння концентрувати увагу та показали неабиякий інтерес до вивчення іноземної мови, взяли участь у вікторині з німецької мови «Крок» (учитель Галушко Т.Л.) у 6 класі. Підсумком Тижня був конкурс постерів на країнознавчу тематику серед учнів гімназії.

Незвичайні уроки, заходи, цікаві конкурси та вікторини – все це сприяє підвищенню зацікавленості учнів у вивченні іноземної мови, вважають учителі Березнівської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів школи №2. За підтримки учителів Протасевич Л.К. учні 5-9 класів організували і провели свято англійської мови для другокласників «Залюбки вчимо англійську». Учні 4 класів підготували до тижня яскраві і змістовні газети англійською мовою, декламували вірші, захищали творчі проекти (вчителі Шнайдер Т.А., Бернацька Я.Я.). Серед учнів 5-х класів був проведений конкурс на найкращого читця поезії англійською мовою (вчитель Данильчук Н.Н.). Старшокласники змагалися у конкурсі «Intellectual English Contest» (вчителі Данильчук Н.Н., Протасевич Л.К., Мотруніч Л.С.).

Тиждень у Броннівській ЗОШ І-ІІ ступенів розпочався урочистим відкриттям на загальношкільній лінійці. Фойє школи учні оформили прислів’ями, стінгазетами і цитатами носіїв мови. Нейвовірною була зустріч з казковими героями Шарля Перро, браттів Грімм та Шекспіровськими особистостями під час заходу-«Увесь світ – театр». Тематика представлених театральних інсценівок була найрізноманітнішою, це - Попелюшка», «Білосніжка та семеро гномів», «Рукавичка». Діяла виставка учнівських портфоліо, учні брали участь у загальношкільному брейн-рингу до Дня Святого Валентина.

Цікавий захід організували учителі і учні Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Мазепа Л.М., Михайлюк А.В.) «Як козаки до Євросоюзу мандрували...», у ході вистави глядачам представлені сценки з казки «Червоний Капелюшок» німецькою мовою та п’єси «Ромео та Джульєта» англійською мовою, коротка інфрмація про німецьку, англійську та французьку мови. Були проведені цікаві пізнавальні уроки у початкових та середніх класах, присвячені святам і традиціям англомовних країн.

Захоплюючими були уроки англійської мови з теми «Фільми. Види фільмів» (учитель Боймиструк Н.В.), спрямовані на розвиток комунікативних навичок, де була використана мультимедійна презентація, вдало організована робота в парах, групах. На уроці англійської мови у 11 класі з теми «Мистецтво. Відвідування мистецької галереї», (вчитель Петренко А.І.) значну увагу приділено розвитку мовленнєвих навичок учнів, створенню ситуацій, у яких учні висловлювали власні думки за темою, були використані фрагменти відеофільму з інтернету. Різні планові заходи проходили у гімназії упродовж Тижня: вікторини, конкурси, виставки, презентації.
Ліцеїсти Березнівського НВК «ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ступенів» взяли активну участь у проведенні Тиджня - у початкових класах проводилися конкурси, інсценівки із знайомих казок, акції. Учні 1 класу показали знання з предмета під час виховного заходу «Валентин і Валентина» (учитель Кондратюк О.В.), а на уроці отримали чимало цікавої інформації про традиції святкування Дня Святого Валентина у англомовних країнах. Під час уроків у 5-11 класах учителі (Цимбалістий Є.М., Ільчук М.П., Федорчук А.О., Новак І.А., Марковець О.С.) організовували учнів до створення проектів, реклам, мультимедійних презентацій, у яких було висвітлено традиції святкування різних свят, переглядалися іноземномовні фільми із подальшим обговоренням та диспутами.

Учні Березнівського НВК «ЗОШ І ступеня –ДНЗ» були активно залучені до участі у заходах. Провели бінарні уроки у 1 та 2 класах. Дітибули залучені у різноманітних іграх, вчили вірші англійською мовою, співали пісні, насолоджувалися атмосферою англійської мови. Для учнів 4 класів була підготовлена учителями (Бернацька І.П., Радько О.М. ) конкурсна програма «Funny English», а для дітей 3 класів – «Funny Train». Також була театралізована вистава відомої казки «Little Round Bun». Учні 3 класів організували виставку стінгазет до дня Святого Валентина. Усі бажаючі могли взяти участь у конкурсі на найкращу валентинку, виготовлену своїми руками. На завершення Тижня була проведена підсумкова лінійка, на якій діти отримали грамоти та подяки за участь.

У Яцьковицькій ЗОШ І-ІІ ступенів змістовно організували учителі (Захарчук І.В., Усач Ю.А.) вікторину «Вивчаємо англійську разом» серед учнів 7-6 класів, а також - конкурсно-розважальну програму до Дня Святого Валентина. Захищали проекти учні 6 класів - «Моя улюблена пора року», а урок з теми «Подорож Великобританією» у 5 класі умістив корисну інформацію про життя, побут, традиції англійців. Брали гіперактивну участь у казковому театрі учні 2-4 класів, а урок у 1 класі з теми «Свята» приніс багато цікавого: учні вивчали вірші, пісні, створювали невеликі колажі, переглядали мульфільми на англійській мові.

У Зірненській ЗОШ І-ІІІ ступенів були проведені позакласні заходи з німецької мови: у 5 - 6 класах - конкурс «Essen, Esser und das Deutschkenner», діти готували проекти, відгадували загадки, складали ребуси, кросворди, презентували проектні роботи та захищали їх, а також різні заходи– конкурси, вистаки, захист реклам. Активно пройшов позакласний захід «Brain-Ring Party» у 7-х класах. У 5 класах були проведені заходи: відкритий урок (учитель Кравчук О.В.), конкурси пісень, газет, інсценізація казок, нетрадиційний урок домашнього читання на тему «Подорож у світ казки», інсценізували уривки з творів: «Золота рибка», «Снігова королева», «Попелюшка», «Том Сойер». На уроці з теми «Природа. Одяг» учні брали участь у захоплюючих іграх: «Volcano game», «Flags», «Competitions between girls and boys», «Captain Flint», у 4 класі (вчитель Гапон О.В.) був проведений урок на тему «Природа і навколишнє середовище», з учнями 3 класів - урок-гра на тему «У світі тварин», дев’ятикласники взяли участь у виготовленні стінгазети на тему «Around Great Britain» (вчителі Бойчук Л.М., Грибинець Н.І.).

У Тишицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів школярі були задіяні у різних конкурсах, змаганнях, позакласних заходах, конференціях. Старшокласники були учасниками брейн-рингу «English party», молодші школярі відтворили уривки з відомих казок. Учителі школи (Омелянчук І.В., Мельник О.С.) проводили уроки, де більше уваги приділяли культурі народів, мову, яких вивчають, переглядали фільми в оригіналі, слухали пісні, дискусували про життя підлітків в Україні та закордоном, їх права, погляди, інтереси.

Конкурс «Знавці іноземної мови» провели учні старших класів Прислуцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок» (вчитель Омельчук О.О., Друзь І.І.), середня ланка підготували конкурс стінгазет (Мамчур О.О.), а учні початкових класів брали участь у різних конкурсах, іграх (Кравчук Д.Б.).

У Бистрицькому НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» пройшов конкурс на кращу мультимедійну презентацію до теми «Свята. Традиції іноземномовних країн». Учителі школи (Стахнюк Г.П., Амірова Н.Є., Ейсмонт Т.М., Сульжик А.В.) у всіх вікових категоріях з 1 до 11 класу організували заходи, які викликали інтерес до вивчення предметів та знайомство з традиціями народів англо/німецькомовних країн.

У Малинській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив тиждень іноземних мов, в ході якого організовувалися різноманітні цікаві заходи: оформлення стінгазет, розгадування кросвордів, чайнвордів, перегляд мультиплікаційних та художніх фільмів мовами оригіналу, виразне читання віршів та інсценізація казок. Завершення тижня - це конкурс-змагання виконання сучасних пісень на англійській, німецькій та французькій мовах. Активні учасники нагороджені грамотами та подяками.

У всіх навчальних закладах пройщли акції «Подаруй сердечко миру для захисника України».

Проведення предметного Тижня не тільки поглибило знання з іноземної мови, а й стало джерелом позитивних емоцій, мобілізації творчих зусиль і, як наслідок, підвищило мотивацію до вивчення мови та до традицій і культури іноземномовних країн.

 

Форма входу

Календар новин

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
396
363
2385
8896
637722
3
0
3