Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Субота, 20 01 2018

Навігаційна стежка

Cемінар практичних психологів та соціальних педагогів

24 лютого 2015 року на базі Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – міжшкільний навчально-виробничий комбінат» відбувся практичний семінар практичних психологів та соціальних педагогів з теми «Використання методів арттерапії в організації діяльності психологічної служби загальноосвітнього навчального закладу».

Мета семінару ознайомити з методами та формами роботи арт-терапевтичного напрямку, їх практичному застосуванні. Презентувала навчальний заклад, ознайомила з діяльністю шкільних кабінетів, їх навчально-методичною базою Шнайдер Ірина Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Березнівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – міжшкільний навчально-виробничий комбінат».

SAM 0379

SAM 0487

Учасники семінару працювали в Т-групах. Практичний психолог закладу, Цильке М.І., ознайомила з основними завданнями роботи в групах, правилами, та особливостями окремих напрямків: колаж, рухова терапія, ігротерапія, ліплення, ароматерапія та ін. Цильке М.І. провела ряд арт-терапевничних вправ спрямованих на подолання внутрішніх особистісних бар'єрів та згуртування колективу.

SAM 0406

SAM 0529

Методист районного методичного кабінету, Ясковець М.М., ознайомила учасників з історичними аспектами виникнення арт-терапії та провела заняття з ігротерапії з метою створення позитивного клімату в роботі Т-груп семінару.

Учасники тренінгу детально обговорили особливості роботи даного напрямку та провели зворотній зв'язок для організаторів семінару.

SAM 0559

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Опорний загальноосвітній навчальний заклад

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
5
275
1391
4825
308923
1
0
1

Останнє в Форумі

  • No posts to display.