Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Неділя, 21 04 2019

Навігаційна стежка

Спільне засідання районної творчої групи та школи становлення конкурентоспроможного учителя суспільних предметів в Тишицькій ЗОШ

25.03.2015 року відбулось спільне засідання районної творчої групи та школи становлення конкурентоспроможного учителя суспільних предметів з теми «Інтерактивні форми роботи із обдарованими та здібними школярами на уроках суспільних предметів шляхом впровадження різноманітних видів учнівської творчої діяльності».

Перед учасниками семінару виступила директор Тишицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Дячук Ольга Петрівна, яка ознайомила присутніх з науково-практичними надбаннями учителів школи щодо проведення інтерактивних форм роботи з обдарованими та здібними школярами.

DSCN0534

DSCN0541

DSCN0559

Учасники семінару відвідали уроки історії у 6 та 9 класах, які провели учителі: Лук’янчук Н.С. та Ясковець О.С.

Педагоги-наставники Саванчук А.І. та Ясковець С.М. провели майстер-класи з теми «Від інноваційного уроку до творчої дитини». Практичний психолог Лещенко Л.В. ознайомила присутніх з методикою проведення психологічних вправ, а заступник директора з навчально-виховної роботи Лук’янчук Н.С. презентувала друковані методичні посібники педагогів з теми семінару.

DSCN5865

DSCN5871

Керівники творчої групи та школи становлення конкурентоспроможного учителя суспільних предметів Новачок Р.М., Мамчур О.М. від імені учителів району подякували дирекції, педагогам Тишицької ЗОШ І-ІІІ ступенів за змістовний та цікавий семінар.

DSCN0566

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

1522672676 converted

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
47
212
1831
4894
433730
3
0
3

Форма входу

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Сучасний освітній простір