Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Вівторок, 11 12 2018

Навігаційна стежка

Засідання школи становлення педагогічної майстерності учителів світової літератури в Березнівському будинку дитячої та юнацької творчості

14 квітня 2015 року на базі Березнівського будинку дитячої та юнацької творчості відбулось відкрите засідання школи становлення педагогічної майстерності учителів світової літератури з теми: «Інноваційна діяльність компетентного вчителя як передумова його професійного розвитку».

Досвідчені учителі-практики світової літератури поділились з молодими колегами методичними напрацюваннями своєї творчої інноваційної діяльності по роботі з обдарованими та здібними школярами.

PICT8614

Молодий вчитель Зірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коваль Оксана Миколаївна провела рольову гру з учасниками семінару «Я роблю це так», презентувала «родзинки» своїх напрацювань «У творчому пошуку».

«Старший учитель» Зірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Харчук Тамара Михайлівна ознайомила колег з методикою проведення театралізованого свята, особливу увагу у своєму виступі звернула на планування та роботу драматичного гуртка.

PICT8630

Наумчук Людмила Миколаївна, заступник директора з виховної роботи Зірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів поділилась досвідом своєї роботи та педагогів закладу з теми: «Майстерність учителя – найвищий рівень педагогічної діяльності».

PICT8616

Керівник районної школи професійного становлення вчителів світової літератури Лафінчук Тетяна Миколаївна розповіла про співпрацю і співтворчість учителя та учня із світової літератури, яка проводиться у Моквинському НВК.

PICT8618

PICT8623

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Сучасний освітній простір

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
351
443
794
4362
394719
2
0
2

Останнє в Форумі

  • No posts to display.