Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Неділя, 21 04 2019

Навігаційна стежка

«Моніторинг та оцінювання»

Нещодавно завідувач РМК (Мельничук Л.С.), керівники Городищенської, Богушівської, Тишицької, Кам’янської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та Яринівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів (Гурінчук Л.Є., Василюта Р.С., Дячук О.П., Фабіянський Д.М., Хіміна Л.Ф.) та педагогічні працівники Кам’янської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів взяли участь у навчально-практичного тренінгу для керівних і педагогічних працівників на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної з теми: «Моніторинг та оцінювання».

Тренінг проводився кабінетом координації методичної роботи та управління навчальними закладами спільно з Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» у межах реалізації проекту «Розвиток громад в Україні шляхом упровадження програми «Школа як осередок розвитку громади».

У роботі тренінгу взяли участь:
  • Софій Олександр Зіновійович, голова Правління благодійної громадської організації «Центр освітніх ініціатив» (м. Львів), консультант Всеукраїнського фонду «Крок за кроком»;
  • Мельник Надія Адамівна, кандидат педагогічних наук, проректор з науково-методичної роботи;
  • Климко Лариса Василівна, методист кабінету координації методичної роботи та управління навчальними закладами, координатор програми «Школа як осередок розвитку громади» у Рівненській області;

Під час тренінгу розглянуто теоретичні аспекти щодо змін, які відбудуться в Україні, а саме: децентралізація і реформа місцевого самоврядування. Акцентовано увагу на особливостях адаптації польського досвіду на інституційному рівні, реалізації стратегії розвитку загальної середньої освіти регіону.

news 369

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

1522672676 converted

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
56
212
1840
4903
433739
2
0
2

Форма входу

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Сучасний освітній простір