Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Понеділок, 25 06 2018

Навігаційна стежка

Засідання семінару-практикуму вчителів математики в Орлівській ЗОШ

28 жовтня на базі Орлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання семінару-практикуму «Формування професійно–педагогічної компетенції учителя математики в умовах реформування освітньої галузі».

Метою семінару було підвищення рівня професійної компетентності вчителів математики, здійснення інформаційно-методичного і змістово-технологічного супроводу та познайомити учасників семінару з проблемою розвитку педагогічної компетенції при навчанні математики в умовах реформування освітньої галузі. Програма семінару включала різні форми роботи. Це і науково-методичне інформування, презентації, і майстер-клас з елементами тренінгу та представлення блогів.

IMG 5771

Учасників семінару привітала заступник директора школи Покотило В.І. і ознайомила їх з досвідом, перспективами та проблемами розвитку освітянського простору Орлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та сучасними підходами до організації методичної роботи як засобу розвитку та саморозвитку особистості вчителя.

IMG 5778

IMG 5813

Під час проведення семінару розглянуті питання: система методичної роботи з формування професійно–педагогічних компетенцій учителів математики, запровадження електронного вчительського портфоліо як ефективного інструменту фахового вдосконалення (Мельничук Л.С., завідувач РМК); сучасні педагогічні технології в творчій лабораторії вчителів математики Орлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (Осійчук І.В. учитель математики); використання традиційних та інноваційних форм у позакласній роботі з математики (Хильчук Л.Ф., учитель математики, фізики). Огляд науково-методичної літератури та поповнення теоретичної бази підготувала вчитель математики Осійчук І.В. Особливу увагу у своїй презентації Інна Валентинівна звернула на використання сайтів Інтернету не тільки у підготовці уроків, семінарів, математичних тижнів, але й у самопідготовці вчителя.

IMG 5793

IMG 5777

На майстер-класі з елементами тренінгу психолог школи Коваль О.О. ознайомила присутніх зі структурою тренінгу як інтерактивною формою навчання і провела практичне заняття «У колі успіху».

Переможець районного конкурсу «Вчитель року-2015», вчитель історії та правознавства Орлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ясковець Світлана Миколаївна у ході майстер-класу презентувала роботу блогу з теми «Використання інформаційно-комунікативних технологій як засіб підвищення пізнавальної активності учнів».

IMG 5791

IMG 5795

Лауреат обласного конкурсу «Вчитель року-2014», вчитель трудового навчання Орлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Хильчук Олена Олександрівна провела майстер-клас з теми «Використання комп’ютерних технологій на уроках».

Учасники семінару ще раз переконалися в тому, що підтримання бажання вчитися вимагає зміни способів і форм сприйняття нового, створення різних ситуацій для застосування вивченого. Виховання інтересу передбачає реалізацію багатьох методичних прийомів, пошук і застосування різних технологій навчання, а головне – невтомну вчительську працю, самовдосконалення і самоосвіту.

За «круглим столом» підведено підсумки та вироблено методичні рекомендації.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Сучасний освітній простір

Календар новин

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
79
227
79
7370
352278
1
0
1

Останнє в Форумі

  • No posts to display.