Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Понеділок, 25 06 2018

Навігаційна стежка

Семінар-практикум учителів основ християнської етики та художньої культури в Городищенській ЗОШ

17 листопада 2015 року на базі Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся інтегрований семінар-практикум учителів основ християнської етики та художньої культури з теми: «Формування предметних компетентностей школярів на уроках основ християнської етики та художньої культури».

Учасники семінару обговорили теоретичні та практичні аспекти впровадження сучасних методів навчання, організації методичної роботи в освітніх округах, ознайомились з досвідом педагогів району щодо формування в учнів світоглядних орієнтацій і предметних компетентностей на уроках духовно-морального спрямування та художньої культури.

Методист районного методичного кабінету Люблінська В.О. розповіла присутнім про інноваційні підходи до науково-методичної роботи в освітньому окрузі як однією з умов підвищення професійної майстерності педагога, підкреслила значення предметів духовно-морального спрямування, художньої культури для виховання естетично багатої та духовної особистості. А також порадила звернутись до педагогічного спадку відомого педагога В.О.Сухомлинського, який відзначав: «Ми маємо справу з найскладнішим, неоціненним, найдорожчим, що є в житті, – з дитиною. Від нас, від нашого вміння, майстерності, мистецтва, мудрості залежить її життя, розум, характер, її місце у житті, її щастя».

DSC03651

DSC03675

У своєму виступі керівник районного методичного об’єднання Ясковець Л.А. говорила про значення педагогічної компетентності кожного педагога у процесі творчої професійної діяльності, що є інтегрованим показником особистісно-діяльної сутності вчителя, формуванні потреби саморозвитку, активної позиції щодо духовно-морального самовираження наставника і вихованця.

Учасники семінару прийняли активну участь в обговоренні порушених питань, прослухали виступи колег, які поділились досвідом роботи щодо формування в учнів світоглядних орієнтацій і предметних компетентностей шляхом використання інноваційних технологій, переглянули фрагменти відеоуроку «Сторінками Ісусових притч».

DSC03702

Педагоги району мали можливість здійснити пізнавальний візит у творчі майстерні Ясковець Л. А., Піанової А.А., «старших учителів» Городищенської загальноосвітньої школи, які презентували свої напрацювання, провели майстер-класи з теми «Розвиток творчої духовно-моральної особистості через художні засоби мистецтва та літератури», показали слайд-презентацію «Через творчість учителя до розвитку особистості». Окрасою семінару стала літературно-музична композиція «Ісус Христос – учора, сьогодні і назавжди». Приємно вразили присутніх театральні здібності учнів 6-8 х класів, знання з предмету, уміння виразно, емоційно декламувати поезію.

DSC03559

DSC03661

DSC03669

Керівник методичного об’єднання учителів художньої культури Зайко О Д. презентувала методичний посібник «Пам’ятки архітектури, культури, мистецтва на уроках художньої культури та християнської етики».

Підсумовуючи роботу семінару-практикуму вона окреслила завдання, перспективи викладання предметів «художня культура», «основи християнської етики», роль учителя з питання розвитку творчих можливостей учнів та формування мистецьких компетентностей у процесі вивчення вище згаданих предметів.

Учасники семінару отримали практичні рекомендації і подякували адміністрації, педагогам Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів за змістовний та цікавий семінар.

DSC03747

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Сучасний освітній простір

Календар новин

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
42
227
42
7333
352241
2
0
2

Останнє в Форумі

  • No posts to display.