Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 13 11 2019

Навігаційна стежка

Семінар-практикум учителів основ християнської етики та художньої культури в Городищенській ЗОШ

17 листопада 2015 року на базі Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся інтегрований семінар-практикум учителів основ християнської етики та художньої культури з теми: «Формування предметних компетентностей школярів на уроках основ християнської етики та художньої культури».

Учасники семінару обговорили теоретичні та практичні аспекти впровадження сучасних методів навчання, організації методичної роботи в освітніх округах, ознайомились з досвідом педагогів району щодо формування в учнів світоглядних орієнтацій і предметних компетентностей на уроках духовно-морального спрямування та художньої культури.

Методист районного методичного кабінету Люблінська В.О. розповіла присутнім про інноваційні підходи до науково-методичної роботи в освітньому окрузі як однією з умов підвищення професійної майстерності педагога, підкреслила значення предметів духовно-морального спрямування, художньої культури для виховання естетично багатої та духовної особистості. А також порадила звернутись до педагогічного спадку відомого педагога В.О.Сухомлинського, який відзначав: «Ми маємо справу з найскладнішим, неоціненним, найдорожчим, що є в житті, – з дитиною. Від нас, від нашого вміння, майстерності, мистецтва, мудрості залежить її життя, розум, характер, її місце у житті, її щастя».

DSC03651

DSC03675

У своєму виступі керівник районного методичного об’єднання Ясковець Л.А. говорила про значення педагогічної компетентності кожного педагога у процесі творчої професійної діяльності, що є інтегрованим показником особистісно-діяльної сутності вчителя, формуванні потреби саморозвитку, активної позиції щодо духовно-морального самовираження наставника і вихованця.

Учасники семінару прийняли активну участь в обговоренні порушених питань, прослухали виступи колег, які поділились досвідом роботи щодо формування в учнів світоглядних орієнтацій і предметних компетентностей шляхом використання інноваційних технологій, переглянули фрагменти відеоуроку «Сторінками Ісусових притч».

DSC03702

Педагоги району мали можливість здійснити пізнавальний візит у творчі майстерні Ясковець Л. А., Піанової А.А., «старших учителів» Городищенської загальноосвітньої школи, які презентували свої напрацювання, провели майстер-класи з теми «Розвиток творчої духовно-моральної особистості через художні засоби мистецтва та літератури», показали слайд-презентацію «Через творчість учителя до розвитку особистості». Окрасою семінару стала літературно-музична композиція «Ісус Христос – учора, сьогодні і назавжди». Приємно вразили присутніх театральні здібності учнів 6-8 х класів, знання з предмету, уміння виразно, емоційно декламувати поезію.

DSC03559

DSC03661

DSC03669

Керівник методичного об’єднання учителів художньої культури Зайко О Д. презентувала методичний посібник «Пам’ятки архітектури, культури, мистецтва на уроках художньої культури та християнської етики».

Підсумовуючи роботу семінару-практикуму вона окреслила завдання, перспективи викладання предметів «художня культура», «основи християнської етики», роль учителя з питання розвитку творчих можливостей учнів та формування мистецьких компетентностей у процесі вивчення вище згаданих предметів.

Учасники семінару отримали практичні рекомендації і подякували адміністрації, педагогам Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів за змістовний та цікавий семінар.

DSC03747

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
102
531
865
2777
511076
3
0
3