Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 13 11 2019

Навігаційна стежка

Засідання районного методичного об'єднання практичних психологів

24.11.2015 року відбулося засідання районного методичного об'єднання практичних психологів і соціальних педагогів з теми: «Соціально-психологічний супровід школярів, родин, родичі яких перебувають або загинули у зоні АТО, постраждали внаслідок військових дій на сході України» на базі Березнівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості.

Засідання відбулося з метою підвищення рівня поінформованності практичних психологів і соціальних педагогів із методами психологічної допомоги в боротьбі з проблемами родин, що потерпіли внаслідок складної ситуації в країні.

Теоретичну частину відкрила Трофимчук А.С., методист КНМУ «Березнівський районний методичний кабінет», яка доповіла про особливості роботи практичних психологів і соціальних педагогів із сім ями, чиї родичі перебувають у зоні АТО.

IMGA0642

Про соціально-психологічний супровід школярів, родин, родичі яких перебувають або загинули у зоні АТО, постраждали внаслідок військових дій на сході України та мають певний травматичний досвід розповіла Гергелюк А.В., соціальний педагог Березнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2.

Бурченя М.П., практичний психолог Соснівського Центру еколого-натуралістичної та туристсько-краєзнавчої творчості, ознайомила присутніх з роботою над проектом «Поділись теплом», метою якого є благодійна допомога дітям і іх батькам, що є учасниками АТО, а також переселенцям зі сходу.

IMGA0603

Про проведення мітингу з нагоди відкриття меморіальної дошки учаснику АТО Олександру Васильцю на фасаді Богушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів розповіла і показала практичний психолог цієї школи Алгаєва М.В.

IMGA0619

У практичній частині психолог Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Самойлюк О.В. провела заняття з елементами тренінгу «Психологічні засоби стабілізації емоційної сфери особистості».

IMGA0632

На завершення відбулася дискусійна зала за темою засідання, на якій учасники виробили методичні рекомендації, щодо роботи із сім'ями, що опинилися у складних життєвих умовах.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
82
531
845
2757
511056
1
0
1