Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Четвер, 21 02 2019

Навігаційна стежка

Підвищуємо свою педагогічну кваліфікацію

04.12.2015 року був проведений майстер-клас Соловей Ніни Львівни, учителя-методиста на базі Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів з теми «Формування ключових компетентностей учнів початкових класів шляхом застосування інтерактивних форм роботи».

Це сучасна форма проведення навчального тренінгу-семінару для відпрацювання практичних навичок за різними методиками і технологіями, з метою підвищення професійного рівня і обміну педагогічним досвідом учасників, розширення кругозору і прилучення до новітніх галузей знання. Майстер-клас Ніни Львівни схожий на курси підвищення кваліфікації для тих, хто вже відбувся як фахівець, але хотів би дізнатися більше. Це можливість познайомитися з новою технологією, новими методиками і авторськими напрацюваннями. А це означає крок вперед у своїй справі.

DSCN8145

Під час семінару Соловей Н.Л. розповіла, що ще більш важливо, показала, як застосовувати на практиці нову технологію або метод. Методика проведення майстер-класу не мала якихось строгих і єдиних норм. Здебільшого вона ґрунтувалася як на інтуїції фахівця, так і на сприйнятливості слухача. Принцип майстер-класу Соловей Н.Л.: «Я знаю, як це робити. Я навчу вас». Вчителька надала можливість попрактикуватися під чуйною і доброзичливою увагою майстра.

DSCN8161

Метою майстер-класу Соловей Ніни Львівни було відпрацювання практичних навичок за різними методиками і технологіями, з метою підвищення професійного рівня і обміну педагогічним досвідом учасників, розширення кругозору і прилучення до новітніх галузей знання.

Такий підхід сприяв підвищенню фахового рівня, розвитку творчого потенціалу вчителя, формуванню педагогічної майстерності, озброєнню новітніми знаннями, методиками та технологіями методичних рекомендацій з актуальних питань.

DSCN8171

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Сучасний освітній простір

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
34
224
880
5318
412300
2
0
2

Останнє в Форумі

  • No posts to display.