Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Субота, 20 01 2018

Навігаційна стежка

ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

ОНОВЛЕНО!

Завершився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, активну участь в яких взяли учні збірних команд по предметах нашого району.

Аналіз результатів проведених олімпіад показав високу підготовленість та успішність наших вихованців. 

Зокрема, переможцями та призерами стали:

 

Місце Клас Прізвище, ім'я, по батькові учня Навчальний заклад
 
Німецька мова
3 9 Невірковець Лілія Володимирівна Березнівський НВК "ЕГЛ - ЗОШ І-ІІ ст."
3 10 Фібах Крістіан Хельмарович Березнівська гімназія імені Миколи Буховича
 
Інформаціні технології
3 8 Плескач Олег Юрійович Березнівський НВК "ЕГЛ - ЗОШ І-ІІ ст."
2 11 Сульжик Роман Володимирович Березнівський НВК "ЕГЛ - ЗОШ І-ІІ ст."
 
Економіка
3 11 Ковальчук Тетяна Леонідівна Малинська ЗОШ І-ІІІ ступенів
 
Географія
2 8 Зубчик Юрій Анатолійович Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
 
Фізика
1 10 Артюх Владислав Павлович Березнівський НВК "ЕГЛ - ЗОШ І-ІІ ст."
1 11 Яцута Ігор Володимирович Березнівська гімназія імені Миколи Буховича
 
Інформатика
2 10 Артюх Владислав Павлович Березнівський НВК "ЕГЛ - ЗОШ І-ІІ ст."
1 11 Кравчук Олександр Ігорович Березнівський НВК "ЕГЛ - ЗОШ І-ІІ ст."
1 11 Сульжик Роман Володимирович Березнівський НВК "ЕГЛ - ЗОШ І-ІІ ст."
 
Хімія
3 8 Савчук Олександра Михайлівна Березнівська гімназія імені Миколи Буховича
 
Українська мова і література
3 8 Довматюк Анастасія Володимирівна Соснівський НВК "Гімназія - ЗОШ І ступеня"
3 9 Кравчук Марія Вікторівна Березнівська гімназія імені Миколи Буховича
 
Математика
3 7 Рябчинська Ірина Юріївна Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів
3 9 Кравчук Марія Вікторівна Березнівська гімназія імені Миколи Буховича
 
Трудове навчання (технології)
1 11 Деркач Назарій Юрійович Балашівський НВК "Колегіум - ЗОШ І-ІІ ст."
2 11 Василець Павло Олександрович Березнівський НВК "ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст. - МНВК"
 
Правознавство
3 9 Гайдук Катерина Іванівна Березнівський НВК "ЕГЛ - ЗОШ І-ІІ ст."
3 11 Чернюшок Юлія Андріївна Березнівська загальноосвітня І-ІІІ ст. школа №2
 
Астрономія
2 11 Яцута Ігор Володимирович Березнівська гімназія імені Миколи Буховича
 
Біологія
2 8 Шевчук Анна Володимирівна Березнівська загальноосвітня І-ІІІ ст. школа №2
2 8 Зубчик Юрій Анатолійович Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
2 8 Бабак Олександр Сергійович Березнівська загальноосвітня І-ІІІ ст. школа №2
1 9 Іванов Роман Миколайович Орлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
2 9 Околович Максим Олександрович Березнівська загальноосвітня І-ІІІ ст. школа №2
2 10 Романцев Артур Борисович Березнівська загальноосвітня І-ІІІ ст. школа №2
3 11 Чернюшок Юлія Андріївна Березнівська загальноосвітня І-ІІІ ст. школа №2
 
Екологія
3 11 Михайлова Мар'яна Григорівна Березнівський НВК "ЕГЛ - ЗОШ І-ІІ ст."
 
Англійська мова
3 9 Гайдук Катерина Іванівна Березнівський НВК "ЕГЛ - ЗОШ І-ІІ ст."
2 10 Цильке Еліна Володимирівна Березнівський НВК "ЕГЛ - ЗОШ І-ІІ ст."
3 10 Наулік Ангеліна Анатоліївна Березнівська гімназія імені Миколи Буховича

 

Вітаємо наших переможців, їх наставників та навчальні заклади з успішними результатами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Опорний загальноосвітній навчальний заклад

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
5
275
1391
4825
308923
1
0
1

Останнє в Форумі

  • No posts to display.