Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Четвер, 21 02 2019

Навігаційна стежка

"Навчаючи, вчимось самі"

13.11.2015 року на базі Орлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшло перше заняття школи становлення конкурентоспроможного вчителя початкових класів з теми «Становлення учителя початкових класів як конкрентноспроможного фахівця в умовах освіти для сталого розвитку. Сучасний урок – мірило професійної компетентності».

Бойчук Світлана Григорівна, керівник школи становлення конкурентоспроможного вчителя початкових класів, старший учитель початкових класів Орлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів вміло забезпечила професійне становлення молодих вчителів початкових класів району, створивши сприятливу психологічну атмосферу та шляхом проведення уроків, панорамою відеоуроків, метою яких було конструюваня уроку за метою, дидактичними завданнями та змістом навчального матеріалу.

До обговорення науково-теоретичного матеріалу з даної теми залучила молодих спеціалістів початкового навчання. У обговоренні також взяла участь Рубінс Марина Володимирівна, методист Березнівської комунальної науково-методичної установи «Березнівський районний методичний кабінет» Березнівської районної ради, яка розкрила значення самоаналізу та аналізу уроку в системі підвищення педагогічної кваліфікації вчителів та запропонувала молодим учителям опрацювати методичні рекомендації «Аналіз уроку», затверджені на науково-методичній раді комунальної науково-методичної установи «Березнівський районний методичний кабінет» Березнівської районної ради (протокол № 04 від 28.08.2015).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Сучасний освітній простір

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
501
224
1347
5785
412767
2
0
2

Останнє в Форумі

  • No posts to display.