Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Понеділок, 22 07 2019

Навігаційна стежка

Засідання управлінського університету керівників навчальних закладів в Березнівському НВК "ЕГЛ - ЗОШ І ст."

10 лютого 2016 року на базі Березнівського навчально-вихованого комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» відбулося засідання управлінського університету керівників навчальних закладів, секція школа управлінської компетентності з теми «Підготовка педагогічних кадрів до роботи з обдарованими дітьми» (із досвіду роботи).

Мета семінару: ознайомитися з сучасними підходами до створення системи методичної роботи загальноосвітніх навчальних закладів із питань підготовки педагога до роботи з обдарованими учнями.

Перед учасниками семінару були поставлені наступні завдання:
  • набуття необхідного теоретичного підґрунтя та практичних навичок для створення ефективної системи методичної роботи у загальноосвітньому навчальному закладі з питань підготовки педагога до роботи з обдарованими учнями;
  • аналіз ефективності використання традиційних та інноваційних технологій в організації методичної роботи педагога, який працює з обдарованими учнями;
  • аналіз створених у закладі сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу школярів, пошуку, підтримки і стимулювання інтелектуально і творчо обдарованих дітей, самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві;
  • аналіз концептуальних засад формування готовності вчителів до роботи з обдарованими дітьми в системі діяльності районних методичних кабінетів;
  • визначення перспективних напрямів і форм соціальної, педагогічної та психологічної підтримки здібних та обдарованих дітей.

Експрес-портрет навчального закладу здійснила Цимбалюк Леся Миколаївна, директор Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів». Учасники семінару відвідали музей по роботі з обдарованими дітьми.

50ba

16c6

З питаннями підготовки вчителя до роботи з обдарованими учнями виступили завідувач районного методичного кабінету Л. Мельничук, «Науково-методичний супровід розвитку професіоналізму педагога, який працює з обдарованими учнями», заступник директора з навчально-виховної роботи Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Тарасюк Людмила Василівна, «Управлінські аспекти діяльності з педагогами, які здійснюють психолого-педагогічний супровід обдарованих учнів», психолог закладу Новачок Людмила Володимирівна «Інноваційна технологія розвитку діалектичного мислення й підготовки дітей до розв’язання проблем, які ставить життя».

b0f2

607f

До відкритого мікрофону були запрошені творчі педагоги закладу з питань «Створення умов для роботи з обдарованими дітьми і розвиток творчого потенціалу на уроках англійської мови та в позаурочний час» (Марковець Олена Сергіївна, вчитель англійської мови), «Педагогічне керівництво науково-дослідницькою роботою з обдарованими дітьми у процесі вивчення зарубіжної літератури» (Науменко Людмила Леонідівна, вчитель зарубіжної літератури), «Позакласна робота з географії та економіки. Виховання економічно-грамотної поведінки в умовах ринкових реформ в Україні» (Юсковець Тамара Василівна, вчитель географії), «Пошуково-дослідницька та проектна діяльність на уроках біології та в позаурочний час» (Голотюк Валентина Володимирівна, вчитель біології). Проведено майстер- клас з теми «Упровадження особистісно зорієнтованої моделі навчання на уроках української літератури: теоретичний та практичний аспекти» (Меленчук Тетяна Миколаївна).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Календар новин

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

1522672676 converted

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
174
327
174
8719
465657
4
0
4

Форма входу

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Сучасний освітній простір