Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Вівторок, 18 12 2018

Навігаційна стежка

Засідання управлінського університету керівників навчальних закладів в Березнівському НВК "ЕГЛ - ЗОШ І ст."

10 лютого 2016 року на базі Березнівського навчально-вихованого комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» відбулося засідання управлінського університету керівників навчальних закладів, секція школа управлінської компетентності з теми «Підготовка педагогічних кадрів до роботи з обдарованими дітьми» (із досвіду роботи).

Мета семінару: ознайомитися з сучасними підходами до створення системи методичної роботи загальноосвітніх навчальних закладів із питань підготовки педагога до роботи з обдарованими учнями.

Перед учасниками семінару були поставлені наступні завдання:
  • набуття необхідного теоретичного підґрунтя та практичних навичок для створення ефективної системи методичної роботи у загальноосвітньому навчальному закладі з питань підготовки педагога до роботи з обдарованими учнями;
  • аналіз ефективності використання традиційних та інноваційних технологій в організації методичної роботи педагога, який працює з обдарованими учнями;
  • аналіз створених у закладі сприятливих умов для розвитку творчого потенціалу школярів, пошуку, підтримки і стимулювання інтелектуально і творчо обдарованих дітей, самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві;
  • аналіз концептуальних засад формування готовності вчителів до роботи з обдарованими дітьми в системі діяльності районних методичних кабінетів;
  • визначення перспективних напрямів і форм соціальної, педагогічної та психологічної підтримки здібних та обдарованих дітей.

Експрес-портрет навчального закладу здійснила Цимбалюк Леся Миколаївна, директор Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів». Учасники семінару відвідали музей по роботі з обдарованими дітьми.

50ba

16c6

З питаннями підготовки вчителя до роботи з обдарованими учнями виступили завідувач районного методичного кабінету Л. Мельничук, «Науково-методичний супровід розвитку професіоналізму педагога, який працює з обдарованими учнями», заступник директора з навчально-виховної роботи Березнівського навчально-виховного комплексу «Економіко-гуманітарний ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Тарасюк Людмила Василівна, «Управлінські аспекти діяльності з педагогами, які здійснюють психолого-педагогічний супровід обдарованих учнів», психолог закладу Новачок Людмила Володимирівна «Інноваційна технологія розвитку діалектичного мислення й підготовки дітей до розв’язання проблем, які ставить життя».

b0f2

607f

До відкритого мікрофону були запрошені творчі педагоги закладу з питань «Створення умов для роботи з обдарованими дітьми і розвиток творчого потенціалу на уроках англійської мови та в позаурочний час» (Марковець Олена Сергіївна, вчитель англійської мови), «Педагогічне керівництво науково-дослідницькою роботою з обдарованими дітьми у процесі вивчення зарубіжної літератури» (Науменко Людмила Леонідівна, вчитель зарубіжної літератури), «Позакласна робота з географії та економіки. Виховання економічно-грамотної поведінки в умовах ринкових реформ в Україні» (Юсковець Тамара Василівна, вчитель географії), «Пошуково-дослідницька та проектна діяльність на уроках біології та в позаурочний час» (Голотюк Валентина Володимирівна, вчитель біології). Проведено майстер- клас з теми «Упровадження особистісно зорієнтованої моделі навчання на уроках української літератури: теоретичний та практичний аспекти» (Меленчук Тетяна Миколаївна).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Сучасний освітній простір

Календар новин

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
152
309
461
6394
396751
3
0
3

Останнє в Форумі

  • No posts to display.