Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 19 02 2020

Навігаційна стежка

Школа становлення конкурентоспроможного молодого спеціаліста психологічної служби

23 лютого 2016 року на базі Березнівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося засідання Школи становлення конкурентоспроможного молодого спеціаліста психологічної служби з теми: «Організація діяльності фахівців психологічної служби на основі мультидисциплінарного підходу у вирішенні потреб дитини».

Метою засідання було ознайомитись зі специфікою організації діяльності психологічної служби навчального закладу щодо налагодження взаємодії та співпраці зі спеціалістами різних служб, відомств, установ із метою створення оптимальних умов для розвитку дитини, вирішення її потреб.

Теоретичну частину відкрила Новачок Л.В., практичний психолог Березнівського НВК "ЕГЛ – ЗОШ І-ІІ ступенів", яка доповіла про взаємодію педагогічних працівників у навчальних закладах з іншими органами і службами щодо захисту прав дітей.

Про умови створення мультидисциплінарної команди фахівців суміжних служб розповіла і показала практичний психолог Березнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Карповець О. Ф.

P1010271

Практичний психолог Бистрицького НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" Онуфрійчук Н.В. висвітлила питання «Мультидисциплінарний підхід як методологічна основа інклюзивної освіти».

Про супровід учнів, родин, родичі яких перебувають у зоні АТО, постраждали внаслідок військових дій на сході України та мають певний травматичний досвід повідомила Гурін Н.П., практичний психолог Соснівського НВК "Гімназія – ЗОШ І ст.».

Ковтун І.В., практичний психолог Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів розповіла про психологічну допомогу особам, які постраждали від насильства.

P1010252

P1010272

У практичній частині психолог Березнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Карповець О.Ф. провела заняття з елементами тренінгу «Модель розвитку мультидисциплінарної команди фахівців».

На завершення методист РМК Трофимчук А.С. зачитала проект методичних рекомендацій за темою засідання.

P1010280

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
98
331
659
5428
549758
2
0
2