Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 13 11 2019

Навігаційна стежка

Удосконалення фахової компетентності майбутніх керівних кадрів

25 березня 2016 року на базі Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулося засідання районної школи кадрового резерву на посади керівників загальноосвітніх шкіл та школи новопризначеного керівника з теми «Сучасні підходи до організації науково-методичної роботи в закладі освіти».

Мета семінару:
  • підвищення методичного рівня, професійної компетентності майбутніх керівних кадрів щодо управлінської діяльності з використанням набутих цінностей систематичного всебічного контролю за навчальним процесом;
  • впровадження висновків і рекомендацій педагогічної науки в масову практику в системі аналізу планування роботи закладу;
  • аналіз результатів науково-методичного супроводу навчально-виховного процесу в начальному закладі.

Учасники семінару опрацювали основні державні акти щодо розвитку освітньої галузі: Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», положень «Про загальноосвітній навчальний заклад», «Про позашкільний навчальний заклад», «Про дошкільний навчальний заклад»; законодавства в галузі освіти в програмі розвитку, річному, помісячному плануванні роботи; ведення ділової документації, інструкцію з діловодства у навчальному закладі. Взяли участь у методичному полілозі «Інноваційні форми професійного розвитку педагогічних працівників ЗНЗ».

DSCN1463

DSCN1515

Коментований аналіз розділів робочого навчального плану, програми розвитку та річного планування провели Петрик Н.Л., Дзюбак Т.В. заступники директора з навчально-виховної роботи Полянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Слухачів ознайомила із психологічним супроводом професійного зростання педагогічних працівників психолог Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Самойлюк О. В.

Директор Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Огородник Марія Іванівна представила модель роботи загальноосвітнього навчального закладу, запропонувала документацію закладу з розглянутих питань, інформаційно-узагальнюючий матеріал в схемах та таблицях, яким супроводжується навчально-виховний процес в навчальному закладі.

DSCN1536

DSCN1589

Обговоривши теоретичні та практичні проблеми підвищення методичного рівня, професійної компетентності майбутніх керівних кадрів щодо управлінської діяльності з використанням набутих цінностей систематичного всебічного контролю за навчальним процесом; впровадження висновків і рекомендацій педагогічної науки в масову практику в системі аналізу планування зараховані до кадрового резерву стали учасниками презентаційно-дискусійної платформи «Простори взаємодії районного методичного кабінету та шкільних методичних кабінетів щодо підготовки резерву на керівні посади: готуємося так …». Навчальне заняття з учасниками семінару стало ще однією сходинкою у підготовці професійного керівника, його становлення як лідера педагогічного колективу.

Мельничук Лідія Степанівна, завідувач районного методичного кабінету

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
81
531
844
2756
511055
3
0
3