Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Четвер, 21 02 2019

Навігаційна стежка

Засідання cемінару-практикуму вчителів української мови та літератури

4 квітня 2016 року на базі Районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося засідання cемінару-практикуму вчителів української мови та літератури з теми: «Використання інтерактивних технологій, ігрових форм роботи при підготовці та проведенні уроків української мови і літератури як запорука підвищення якості освіти».

Теоретичну частину відкрила Трофимчук А.С., методист КНМУ «Березнівський районний методичний кабінет», яка доповіла про результативну участь учнів Соснівського НВК в обласних конкурсах, олімпіаді.

Про інноваційну пошукову діяльність вчителів української мови та літератури та перспективи розвитку презентувала заступник директора з навчально-виховної роботи Соснівського НВК «Гімназія – ЗОШ І ступеня» Дячишина Людмила Євгенівна.

З досвіду роботи з даної теми виступили вчителі української мови та літератури Соснівського навчально-виховного комплексу.

Мельник Любов Антонівна ознайомила присутніх із питанням наукового підходу і практичною реалізацією щодо особистісно зорієнтованого навчання української мови та літератури; про активізацію пізнавальної діяльності школярів - Шекель Зоя Володимирівна; питання «Робота з обдарованими учнями» грунтовно розкрила Ваврик Марія Максимівна.

Цікаві форми позакласної роботи з предмета представила з досвіду Ткачук Лариса Леонідівна.

Учасники засідання мали змогу ознайомитися із виставкою творчих доробок учителів української мови та літератури Соснівського НВК «Гімназія – ЗОШ І ступеня», яку прокоментувала Дячишина Людмила Євгенівна.

На завершення відбулася дискусійна зала, на якій учасники виробили методичні рекомендації за темою засідання.

Фото0560

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Сучасний освітній простір

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
33
224
879
5317
412299
3
0
3

Останнє в Форумі

  • No posts to display.