Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Вівторок, 18 12 2018

Навігаційна стежка

Інтегрований семінар-практикум молодих учителів історії та правознавства в Прислуцькому НВК

13 квітня 2016 року на базі Прислуцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок» відбувся інтегрований семінар-практикум молодих учителів, членів Клубу «Діалог» та районної Школи становлення конкурентоспроможного учителя історії та правознавства з теми: «Розвиток творчої ініціативи та педагогічної майстерності молодих учителів в удосконаленні інтерактивних методів навчання».

Учасники семінару обговорили теоретичні та практичні аспекти ефективного впровадження сучасних методів навчання, організації методичної роботи в освітніх округах, ознайомились з досвідом педагогів Прислуцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок» щодо формування педагогічної майстерності, творчої ініціативи, предметних компетентностей школярів та їх наставників.

Методист районного методичного кабінету Люблінська В.О. розповіла присутнім про інноваційні підходи до науково-методичної роботи в освітньому окрузі як однією з умов підвищення професійної майстерності педагога, підкреслила значення участі молодих педагогів у методичній роботі навчального закладу; виховання культурної, толерантної, естетично багатої та морально-духовної особистості. А також порадила звернутись до педагогічного спадку відомих педагогів: В.О.Сухомлинського та А.М.Макаренка, які відзначали: «Педагогічна майстерність - це високе мистецтво навчання і виховання, що постійно удосконалюються, доступне кожному педагогу, в основі якого лежать професійні знання,уміння і здібності», «Ми маємо справу з найскладнішим, неоціненним, найдорожчим, що є в житті, - з дитиною. Від нас, від нашого вміння, майстерності, мистецтва, мудрості залежить її життя, розум, характер, її місце у житті, її щастя».

100 7420

100 7437

У своєму виступі заступник директора з навчальної роботи Прислуцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок» Зубчик Г.П. підкреслила значення педагогічної компетентності кожного педагога у процесі творчої професійної діяльності, що є інтегрованим показником особистісно-діяльної сутності вчителя, формування потреби саморозвитку, активної позиції щодо духовно-морального самовираження наставника і вихованця.

Учасники семінару прийняли активну участь в обговоренні порушених питань, прослухали виступи колег: Мамчур І.М., Мамчур Н.А., які поділились досвідом роботи щодо формування в учнів світоглядних орієнтацій і предметних компетентностей шляхом використання інтерактивних технологій, переглянули фрагменти відео уроків, слайд-презентації.

Педагоги району мали можливість відвідати «майстер-класи» досвідчених фахівців, здійснити пізнавальний візит у творчі майстерні учителів: Зубчик Г.П., Лукавенко Т П., Мамчура О.М., взяти участь у тренінгу «Створення іміджу сучасного учителя».

100 7458

Керівник Школи становлення конкурентоспроможного учителя історії та правознавства Мамчур О.М. презентував методичний посібник «Юридична клініка». Підсумовуючи роботу семінару-практикуму він окреслив завдання, перспективи, роль учителя з питання розвитку творчих можливостей учнів та формування предметних компетентностей у процесі вивчення навчальних предметів.

Учасники семінару отримали практичні рекомендації і подякували адміністрації, педагогам Прислуцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок» за змістовний та цікавий семінар.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Сучасний освітній простір

Календар новин

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
176
309
485
6418
396775
2
0
2

Останнє в Форумі

  • No posts to display.