Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 17 01 2018

Навігаційна стежка

«Знай і люби свій край»

Нещодавно завершився творчий конкурс «Знай і люби свій край».

На районний конкурс «Знай і люби свій край» подали 119 творчих роботи з 26 загальноосвітніх та 2 позашкільних навчальних закладів району. Члени журі достойно. оцінили роботи конкурсантів.

Переможцями стали 46 учнів загальноосвітніх навчальних закладів та 17 гуртківців позашкільних навчальних закладів.

ВІТАЄМО!!!

переможців районного конкурсу «Знай і люби свій край» у розділі «Декоративно-ужиткове мистецтво» відповідно до 3-х вікових категорій:

І категорія - серед учнів віком від 6 до 10 років:
  • Логощук Яну Анатоліївну, ученицю 7 класу Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів – «Курочка ряба», «Лісова галявина» - І місце;Усач Ангеліну Валеріївну, ученицю 2 класу Голубнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – «Лялька-мотанка» - І місце;
  •  
    Власюк Тетяну Василівну, ученицю 6 класу Вітковицького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» - «Колобок» - І місце;
  • Тихончук Діану Миколаївну, Славинську Юлію Вадимівну, учениць 2 Голубнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - «Декоративний велосипед» - ІІ місце;
  • Костюк Софію Михайлівну, ученицю 1 класу Березнівського НВК «ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ступенів» – «Весняна галявина» – ІІІ місце;
  • Бондар Анастасію Олександрівну, ученицю 2 класу Голубнівської ЗОШ –ІІІ ступенів - «Весняний кошик» - ІІІ місце;
  • Гаврилюка Димитрія Адамовича, учня 4 класу Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів – «Коні, мої, коні!..» - ІІІ місце.
ІІ категорія - серед учнів віком від 11 до 15 років:
  • Курильчик Марію Олександрівну, ученицю 9 класу Балашівського НВК «Колегіум-ЗОШ І-ІІ ступенів» - «Садок вишневий коло хати» - І місце;
  • Шилан Вікторію Іванівну, ученицю 6 класу Друхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – «Божа Мати з Ісусиком» - І місце;
  • Ющук Олену Олександрівну, ученицю 8 класу Хотинської ЗОШ І-ІІ ступенів - «Моя найкраща у світі сторона – чарівна, неповторна Україна» - І місце;
  • Мисько Софію Олександрівну, ученицю 8 класу Яринівської ЗОШ І-ІІ ступенів – «Букет із соняхами» - І місце;
  • Мигдал Тетяну Іванівну, ученицю 10 класу Малинської ЗОШ І-ІІІ ступенів – «Квітковий вернісаж» - І місце;
  • Кушнірак Олену Петрівну, ученицю 8 класу Балашівського НВК «Колегіум-ЗОШ І-ІІ ступенів» – «У лісі» ІІ місце;
  • Васильчук Катерину Петрівну, ученицю 7 класу Балашівського НВК «Колегіум-ЗОШ І-ІІ ступенів» - «На галявині» – ІІ місце;
  • Бабин Іванну Василівна, ученицю 9 класу Бистрицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»– «Лялька-мотанка» - ІІ місце;
  • Натяжко Софію Григорівну, учеицю 9 класу Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів – «Березовий гай» - ІІ місце;
  • Осійчук Юлію Олександрівну, ученицю 7 класу Богушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – «Весняна композиція» - ІІ місце;
  • Гоголь Дарину Андріївну, ученицю 10 класу Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів – «Лялька – мотанка» - ІІ місце;
  • Шоперт Яну Дмитрівну, ученицю 7 класу Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів – «Чарівне дитинство» - ІІ місце;
  • Крупко Юлію Анатоліївну, ученицю 7 класу Орлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – «Троянда» - ІІ місце;
  • Хильчук Катерину Василівну , ученицю 11 класу Орлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – «Віночок» - ІІ місце;
  • Хилюк Анну Миколаївну, ученицю 9 класу Білківської ЗОШ І-ІІ ступенів – «Неземна краса» - ІІ місце;
  • Ющук Олену Олександрівну, ученицю 8 класу Хотинської ЗОШ І-ІІ ступенів - «Український сувенір» - ІІ місце;
  • Степанюк Марту Олегівну, ученицю 6 класу Березнівського НВК «ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ступеенів» - «Зима-чарівниця» - ІІІ місце;
  • Хоменюк Надію Миколаївну, ученицю 8 класу Березнівського НВК «ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ступеенів» - «Україно, серце моє, ненько!» - ІІІ місце;
  • Кушнірак Тетяну Миколаївну, ученицю 8 класу Балашівського НВК «Колегіум-ЗОШ І-ІІ ступенів» - «Букет» - ІІІ місце;
  • Горбатюк Поліну Сергіївну, ученицю 5 класу Березнівської загальноосвітньої школи №2 І- ІІІ ступенів – «Надія не вмирає…» - ІІІ місце;
  • Зубчик Людмилу Борисівну, ученицю 10 класу Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів – «Як питають, хто я з роду - Українка…» - ІІІ місце;
  • Мішкевич Діану Вікторівну, ученицю 7 класу Кам’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів – «Квіти в кошику» - ІІІ місце;
  • Мельничука Сергія Юрійовича, учня 5 класу Князівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» - «Квіти» - ІІІ місце;
  • Данильчука Сергія Леонідовича, учня 11 класу Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів – «Моя Батьківщина» - ІІІ місце;
  • Цапук Ольгу Григорівну, ученицю 8 класу Поліської ЗОШ І-ІІІ ступенів – «Друг грибника» - ІІІ місце;
  • Циганець Анну Віталіївну, ученицю 7 класу Білківської ЗОШ І-ІІ ступенів – «Чарівна квітка» - ІІІ місце;
  • Булавіну Валентину Сергіїву, ученицю 5 класу Хотинської ЗОШ І-ІІ ступенів – «Цілющий букет» - ІІІ місце;
  • Толочик Наталію Олександрівну, ученицю 9 класу Яблунівської ЗОШ І-ІІ ступенів – «Підставка для канцелярського приладдя» - ІІІ місце;
  • Борейко Лілію Вікторівну, ученицю 6 класу Яринівської ЗОШ І-ІІ ступенів – «Україно!..» - ІІІ місце;
  • Вознюк Галину Вікторівну, ученицю 8 класу Великосовпівської ЗОШ І-ІІ ступенів – «Квітуче дерево» - ІІІ місце.
ІІІ категорія - серед учнів віком від 16 до 18 років:
  • Гергелюка Тараса Олександрович, учня 10 класу Поліської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – «У нашому лісі» - І місце;
  • Маркевич Лію Петрівну, Васильчук Катерину Петрівну, учениць 7 класу Балашівського НВК «Колегіум-ЗОШ І-ІІ ступенів» – ІІ місце;
  • Журавля Дмитра Володимировича, учня 10 класу Балашівського НВК «Колегіум-ЗОШ І-ІІ ступенів» - «Ранок у лісі» - ІІІ місце;
  • Ковалевич Оксану Валентинівну, ученицю 10 класу Березнівської гімназії – «Символи України» - ІІІ місце;
  • Васильця Павла Олександровича, учня 11 класу Богушівської ЗОШ І-ІІІ ступенів – «Квіткова фантазія» - ІІІ місце;
  • Семенюк Оксану Григорівну, ученицю 10 класу Поліської ЗОШ І-ІІІ ступенів – «Лялька-мотанка» - ІІІ місце.

у розділі «Образотворче мистецтво»:

І категорія – від 6 до 10 років:
  • Ярему Мирослава Віталійовича, учня 2 класу Малинської ЗОШ І-ІІІ ступенів – «Рідний край, де я диву…» - ІІ місце.
ІІ категорія - серед учнів віком від 11 до 15 років:
  • Рицьку Яну Миколаївну, ученицю 9 класу Березнівської загальноосвітньої школи №2 І- ІІІ ступенів – «Моє рідне місто» - І місце;
  • Боровець Ангеліну Володимирівну, ученицю 7 класу Хотинської ЗОШ І-ІІ ступенів – «Не розгубіть скарбів душі своєї…» - І місце;
  • Беб’як Наталію Вікторівну, ученицю 5 класу Князівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» - «Зима» - І місце;
  • Кожарко Ірину Валентинівну, ученицю 7 класу Березнівської загальноосвітньої школи №2 І- ІІІ ступенів – «Швейцарія над Случем» - ІІ місце;
  • Наулік Ангеліну Анатоліївну, ученицю 10 класу Березнівської гімназії – «Рідне місто моє» - ІІ місце;
  • Іллюк Софію Олексіїівну, ученицю 5 класу Князівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» - «Маки, ромашки у вазі» - ІІ місце;
  • Гаврилюка Івана Володимировича, учня 5 класу Князівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» - «Український натюрморт» - ІІ місце;
  • Карпець Софію Едуардівну, ученицю ученицю 6 класу Березнівського НВК «ЕГЛ-ЗОШ І-ІІ ступенів» – «Соняхи» – ІІІ місце;
  • Мельничук Катерину Олександрівну ученицю 8 класу Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів - «Захід сонця» - ІІІ місце;
  • Осійчук Альону Миколаївну, ученицю 6 класу Тишицької ЗОШ І-ІІІ ступенів - «Осінній етюд» - ІІІ місце;
  • Шевчук Вікторію Ігорівну, ученицю 8 класу Поліської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Моя праотча сторона»- ІІІ місце.
ІІІ категорія - серед учнів віком від 16 до 18 років:
  • Мигдал Тетяну Іванівну, ученицю 10 класу Малинської ЗОШ І-ІІІ ступенів – «Біля річки» - ІІІ місце.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Опорний загальноосвітній навчальний заклад

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
214
261
791
4225
308323
1
0
1

Останнє в Форумі

  • No posts to display.