Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 13 11 2019

Навігаційна стежка

Семінар-практикум учителів основ християнської етики в Хотинській ЗОШ

20.04.2016 року відбувся семінар-практикум учителів основ християнської етики з теми «Створення умов для вільного розвитку особистості школяра шляхом залучення до різноманітних видів творчої діяльності в процесі вивчення предметів духовно-моральне спрямування» на базі Хотинської ЗОШ І-ІІ ступенів та Березнівського будинку дитячої творчості.

Перед учасниками «круглого столу» виступила методист районного методичного кабінету Люблінська В.О., яка розповіла про підвищення фахового рівня учасників семінару-практикуму з питань формування творчого потенціалу педагогів та учнів у процесі вивчення предметів духовно-морального спрямування,а також ознайомила з досвідом учителів щодо розвитку особистості школяра шляхом залучення до різноманітних видів творчої діяльності.

Заступник директора Хотинської ЗОШ І-ІІ ступенів Попович О.М. показала слайд-презентацію «Історичні сторінки школи» та «Краєзнавчо-пошукова робота з обдарованими та здібними учнями в умовах сучасного загальноосвітнього закладу». Шафранська К.С., учитель основ християнської етики представила методичні знахідки та напрацювання з використання інтерактивних технологій, показала панораму виховного заходу. З метою виховання патріотизму та любові до ближнього провела рольову гру «Я роблю це так…», ознайомила з новинками методичної літератури, разом з своїми вихованцями провела віртуальну екскурсію у Хотинський чоловічий монастир.

IMG 9330

IMG 9351

Педагоги району мали можливість зустрітись з учнями, членами Рівненської Малої академії наук, які презентували свої науково-дослідницькі роботи. Учениця 11 класу Моквинського НВК «Гімназія-ЗОШ І ступеня» Сичик Олена ознайомила з духовним життям нашого краю. Влащук Богдан, учень Березнівського НВК «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів - МНВК» показав фрагмент захисту своєї науково-дослідницької роботи «Специфіка мислення та життя людини без Бога». Творчий доробок «Подвижницьке життя євангеліста Луки і Войно-Ясенецького» презентували учень 9 класу Іванчук Ян та Мориконь О.М., учитель основ християнської етики Балашівського НВК «Колегіум - ЗОШ І-ІІ ступенів».

Досвідом з методики, яка вчить самостійно знаходити наукову інформацію та використовувати її в роботі поділилась учитель основ християнської етики Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ясковець Л.А.

Учитель суспільних предметів Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІІ-інтернат - МНВК» Мороз І.П. надала практичну консультацію «Допомога обдарованій дитині реалізуватись як творчій особистості, пізнати радість від подолання інтелектуальних перепон», а також поділилась враженнями щодо участі учнів нашого району в обласному етапі Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців. Виступ учениці 8 класу Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Соловей Юлії, яка визнана найактивнішою учасницею турніру, довів всім присутнім, що команда району була підготовлена теоретично, але бракувало практичних навиків, тому в результаті отримали лише ІІІ місце.

IMG 9364

Керівник районного методичного об’єднання Ясковець Л.А. від імені учителів району подякувала адміністрації, педагогам Хотинської ЗОШ І-ІІ ступенів, всім учасникам за змістовний та цікавий семінар. А учитель християнської етики Березнівського НВК «ЕГЛ - ЗОШ І-ІІ ступенів» Синиця М.А. дав слушні поради щодо формування духовно-моральних ціннісних пріоритетів учнів, накреслив шлях їх реалізації у навчально-виховному процесі сьогодення.

IMG 9361

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
218
531
981
2893
511192
9
0
9