Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 19 12 2018

Навігаційна стежка

Семінар-практикум учителів основ християнської етики в Хотинській ЗОШ

20.04.2016 року відбувся семінар-практикум учителів основ християнської етики з теми «Створення умов для вільного розвитку особистості школяра шляхом залучення до різноманітних видів творчої діяльності в процесі вивчення предметів духовно-моральне спрямування» на базі Хотинської ЗОШ І-ІІ ступенів та Березнівського будинку дитячої творчості.

Перед учасниками «круглого столу» виступила методист районного методичного кабінету Люблінська В.О., яка розповіла про підвищення фахового рівня учасників семінару-практикуму з питань формування творчого потенціалу педагогів та учнів у процесі вивчення предметів духовно-морального спрямування,а також ознайомила з досвідом учителів щодо розвитку особистості школяра шляхом залучення до різноманітних видів творчої діяльності.

Заступник директора Хотинської ЗОШ І-ІІ ступенів Попович О.М. показала слайд-презентацію «Історичні сторінки школи» та «Краєзнавчо-пошукова робота з обдарованими та здібними учнями в умовах сучасного загальноосвітнього закладу». Шафранська К.С., учитель основ християнської етики представила методичні знахідки та напрацювання з використання інтерактивних технологій, показала панораму виховного заходу. З метою виховання патріотизму та любові до ближнього провела рольову гру «Я роблю це так…», ознайомила з новинками методичної літератури, разом з своїми вихованцями провела віртуальну екскурсію у Хотинський чоловічий монастир.

IMG 9330

IMG 9351

Педагоги району мали можливість зустрітись з учнями, членами Рівненської Малої академії наук, які презентували свої науково-дослідницькі роботи. Учениця 11 класу Моквинського НВК «Гімназія-ЗОШ І ступеня» Сичик Олена ознайомила з духовним життям нашого краю. Влащук Богдан, учень Березнівського НВК «ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів - МНВК» показав фрагмент захисту своєї науково-дослідницької роботи «Специфіка мислення та життя людини без Бога». Творчий доробок «Подвижницьке життя євангеліста Луки і Войно-Ясенецького» презентували учень 9 класу Іванчук Ян та Мориконь О.М., учитель основ християнської етики Балашівського НВК «Колегіум - ЗОШ І-ІІ ступенів».

Досвідом з методики, яка вчить самостійно знаходити наукову інформацію та використовувати її в роботі поділилась учитель основ християнської етики Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ясковець Л.А.

Учитель суспільних предметів Березнівського НВК «ЗОШ І-ІІІ-інтернат - МНВК» Мороз І.П. надала практичну консультацію «Допомога обдарованій дитині реалізуватись як творчій особистості, пізнати радість від подолання інтелектуальних перепон», а також поділилась враженнями щодо участі учнів нашого району в обласному етапі Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців. Виступ учениці 8 класу Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів Соловей Юлії, яка визнана найактивнішою учасницею турніру, довів всім присутнім, що команда району була підготовлена теоретично, але бракувало практичних навиків, тому в результаті отримали лише ІІІ місце.

IMG 9364

Керівник районного методичного об’єднання Ясковець Л.А. від імені учителів району подякувала адміністрації, педагогам Хотинської ЗОШ І-ІІ ступенів, всім учасникам за змістовний та цікавий семінар. А учитель християнської етики Березнівського НВК «ЕГЛ - ЗОШ І-ІІ ступенів» Синиця М.А. дав слушні поради щодо формування духовно-моральних ціннісних пріоритетів учнів, накреслив шлях їх реалізації у навчально-виховному процесі сьогодення.

IMG 9361

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Сучасний освітній простір

Календар новин

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
127
276
712
6645
397002
4
0
4

Останнє в Форумі

  • No posts to display.