Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 13 11 2019

Навігаційна стежка

Засідання методичного об'єднання практичних психологів і соціальних педагогів в Березнівському Районному будинку дитячої та юнацької творчості

26 квітня 2016 року на базі Березнівського Районного будинку дитячої та юнацької творчості відбулося засідання методичного об'єднання практичних психологів і соціальних педагогів із теми: «Психологічний і соціальний супровід дітей із особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання».

Метою засідання було: визначити форми і методи, що передбачають приділення належної уваги вивченню індивідуальних якостей дітей з особливими освітніми потребами, розробці алгоритму взаємодії педпрацівників як у межах навчального закладу, так і поза ним, формування психологічної компетентності педагогів щодо роботи із такими дітьми.

Теоретичну частину відкрила Трофимчук А.С., методист КНМУ «Березнівський районний методичний кабінет», яка доповіла про напрямки діяльності практичних психологів та соціальних педагогів з дітьми з особливими потребами та їх сім'ями.

Про проведення індивідуально-корекційної роботи, надання консультативної допомоги дітям, батькам, педагогам презентувала практичний психолог Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Шнайдер Т.О.

Пражмовська О.В., практичний психолог Балашівського НВК «Колегіум – ЗОШ І-ІІ ст.» ознайомила присутніх із питанням «Співпраця в інклюзивному класі».

Поради, щодо вирішення проблеми розмаїття учнівських потреб за допомогою технології індивідуального планування розкрила практичний психолог Березнівського НВК "ЗОШ-інтернат І-ІІІ ступенів - МНВК» Драбич Т.В.

Учасники обмінялися досвідом з питання «Алгоритм роботи практичного психолога і соціального педагога з дітьми з особливими освітніми потребами».

У практичній частині психолог Вітковицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Миронець Н.В. провела заняття з елементами тренінгу «Рефлексія як ключ до стійких змін».

На завершення, з нагоди 25-річчя створення психологічної служби системи освіти України, педагогів привітали завідувач комунальної науково-методичної установи «Березнівський районний методичний кабінет» Мельничук Л.С., голова районної ради профспілки працівників освіти Якимець І.І. і нагородили грамотами управління освіти, молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, творчість, ініціативу:
  • Новачок Людмилу Володимирівну, практичного психолога Березнівського НВК «ЕГЛ – ЗОШ І-ІІступенів»
  • Самойлюк Ольгу Володимирівну, практичного психолога Полянської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Швець Ольгу Анатоліївну, практичного психолога Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Шнайдер Тетяну Олександрівну, практичного психолога Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

DSC 7843

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
169
531
932
2844
511143
4
0
4