Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Неділя, 27 09 2020

Навігаційна стежка

Семінар-практикум завідувачів та методистів ДНЗ в Моквинському ДНЗ

Нещодавно відбувся семінар-практикум завідувачів та методистів дошкільних навчальних закладів району на базі дошкільного навчального закладу «Ромашка» с. Моквин.

Тема семінару-практикуму: «Оптимальні умови та розвивальний простір ДНЗ – гарант формування творчої особистості малюка».

В ході семінару завідувач ДНЗ «Ромашка» Зайко Г.В., ознайомила присутніх з розвивальним простором закладу, ігровими та спортивним майданчиками, естетично оформленими та укомплектованими сюжетно-рольовими іграми розвивальними центрами груп. Провела слайд-презентацію закладу.

Про спільну роботу сільської ради та дошкільного закладу щодо створення умов для розвитку дошкільнят розповів сільський голова с. Моквин Люшин Ю.С.

PB070022

За темою засідання було проведено проблемне коло у якому взяли участь: Бакун Н.Г., завідувач ДНЗ «Теремок» м. Березне, керівники семінару-практикуму, Касянець О.Р., завідувач ДНЗ «Сонечко» с. Білка, Натяжко В.В., завідувач ДНЗ «Барвінок» с. Зірне, керівники інших дошкільних навчальних закладів.

PB070012

В ході практичної частини семінару-практикуму було ознайомлено учасників з творчою лабораторіє педагогів ДНЗ «Ромашка» с. Моквин. Проведено інтегроване заняття з використанням методів арт-терапії «Веселі котенята» у молодшій групі.

PB070017

З підсумками засідання та методичними рекомендаціями виступила Житковська Г.Т., методист районного методичного кабінету.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
355
363
2344
8855
637681
7
0
7