Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Четвер, 22 08 2019

Навігаційна стежка

Семінар заступників директорів з НВР в Березнівській ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів

22 листопада 2013 року на базі Березнівської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів відбувся семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Роль заступника директора з навчально-виховної роботи у підвищенні рівня науково-методичної підготовки і фахової майстерності вчителів та якісного забезпечення навчально-виховного процессу».

На семінарі розглядалися питання застосування нових підходів до управління навчальним закладом, система аналітичної, організаційної, діагностичної, науково-практичної, інформаційної діяльності з підвищення наукового та загальнокультурного рівня педагогічних працівників, удосконалення їхньої професійної компетентності і підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

З візитною карткою навчального закладу учасників семінару ознайомив Боровець Віктор Іванович, директор Березнівської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів.

Заступники директора з навчально-виховної роботи Гордієвич Г.В., Булавіна С.К. та Гоголь В.А. поділилися досвідом роботи з проблеми підвищенні рівня науково-методичної підготовки і фахової майстерності вчителів, створення системи методичної роботи, спрямованої на професійне зростання педагога та створення моделі ефективного менеджменту роботи з обдарованими та здібними учнями через Малу академію народних мистецтв та ремесел.

Заступники директорів району мали змогу познайомитися з впровадженням Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти через відвідування уроку інформатики у 5-Б класі з теми «Об'єкти та їх властивості», уроку німецької мови у 5 класі з теми «Школа», ранкової зустрічі третьокласників та ознайомлення з системою роботи з обдарованими та здібними учнями початкової ланки школи.

Також учасники семінару ознайомилися з діяльністю Малої академії народних мистецтв та ремесел, а саме відвідали заняття зразкового лялькового театру «У світі казки», гуртка психології «Аранжування особистості», гуртка «Цікава польська», заняття студії образотворчого мистецтва «Веселкова палітра» та студії художньої праці «Умілі руки».
З панорамою новаторських ідей виступили вчителі Козак Л.М., Токарець Н.П., Вознюк А.І., Протасевич Л.К., Адамович О.О.

Мельничук Лідія Степанівна, завідувач районного методичного кабінету, звернула увагу заступників директорів на сучасні підходи до вдосконалення професійної компетентності педагогічних працівників у системі науково-методичної роботи та підвела підсумки семінару.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
505
625
2215
10560
481009
1
0
1