Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Вівторок, 02 06 2020

Навігаційна стежка

Всеукраїнська науково-практична конференція "Тарас Бульба-Боровець - син землі поліської"

15 травня 2018 року у м.Березне відбувся ряд заходів з увічнення пам’яті Тараса Бульби-Боровця. Урочистості з нагоди 110-ї річниці від дня народження засновника Української повстанської армії «Поліська Січ» розпочалися урочистим мітингом з покладанням квітів до пам’ятника.

Генерал-хорунжого Тараса Бульбу-Боровця згадували піснями, спогадами, молитвами.

Місце українського патріота в історії державотворення відмітила заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко: «Тарас Бульба-Боровець – це постать, яка недооцінена не тільки в Україні, а й на міжнародній арені. Сьогодні ми повертаємо історію українському народу і ми маємо врахувати уроки історичних подій. В тяжкий для нашої держави час давайте покажемо всьому світові, що ми єдина нація, і як Тарас Бульба-Боровець писав у своїй книзі «Армія без держави» – якщо не буде незалежної України, то краще згинути за її незалежність». Сотник «Волинської січі», учасник Майдану та АТО Володимир Пастушок виконав улюблену пісню героїчного земляка Тараса Бульби-Боровця «Очерет мені був за колиску…».
Цього дня на Березнівщину завітало багато гостей: науковці вищих закладів освіти Рівненської, Житомирської, Волинської, Луганської областей, міст Київ та Запоріжжя, представники установ та організацій суспільно-гуманітарної сфери, педагогічні та науково-педагогічні працівники закладів освіти, які після мітингу взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Тарас Бульба-Буровець – син землі поліської», що відбулася у актовій залі Березнівського лісотехнічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування. До заходу долучилася заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Світлана Богатирчук-Кривко, голова обласної ради Олександр Данильчук, керівники району, духовенство, молодь, громадськість. Під час пленарного засідання науковці, які досліджували феномен отамана «Поліської січі», його побратимів та події українських національно-визвольних змагань, представили свої праці, обговорили основні події життя та діяльності Тараса Бульби-Боровця і його роль у національно-визвольних змаганнях, подискутували стосовно значення його діяльності для сьогодення.

Підсумком проведеної конференції стане видавництво збірника матеріалів праць її учасників.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Сучасний освітній простір

1522672676 converted

Останнє в Форумі

  • No posts to display.

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
469
457
926
926
589848
3
0
3