Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Середа, 16 01 2019

Навігаційна стежка

Семінар-практикум учителів математики в Моквинському НВК

29 листопала 2013 року відбувся семінар-практикум учителів математики з теми «Навчально-методичне забезпечення навчання математики в 2013-2014 н.р. Впровадження державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти» на базі Моквинського НВК «Гімназія - ЗОШ І ступеня» Березнівського району. Мета семінару: підвищення рівня компетентності учасників семінару щодо використання сучасного навчально-методичного забезпечення навчання математики в 2013-2014 н.р.

Учасники ознайомилися з досвідом роботи вчителів навчального закладу. Баранчук Т.М. розповіла про розвиток пізнавальної діяльності школярів в сучасній школі; Бережна А.М. ознайомила присутніх з навчально-методичним забезпеченням навчання математики в 2013-2014 н.р. Стахнюк В.Й., керівник методичного об'єднання учителів математики, поділилася досвідом з питань проведення тестування з математики, Галайчук М.Г. розповіла про роботу з обдарованими учнями.

Сенюк Ольга Борисівна презентувала свої напрацювання (портфоліо вчителя) та посібники, які мали призові місця на обласному конкурсу-ярмарку педагогічної творчості.

Учасники семінару обмінялися думками з питання «Впровадження Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти при вивченні математики». З цією метою відвідали уроки математики у 5-их класах з тем: «Площа. Площа прямокутника та квадрата» та «Вправи на всі дії з натуральними числами» (учителі Бережна А.М., Сенюк О.Б. ). У ході роботи семінару-практикуму директор школи Гуменюк Ю.П. ознайомив учителів математики з матеріально-методичною базою закладу та кабінету математики.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Сучасний освітній простір

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
219
254
662
2849
403790
1
0
1

Останнє в Форумі

  • No posts to display.