http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html - joomla 3 шаблоны
П'ятниця, 08 12 2023

Навігаційна стежка

Відбувся І (відбірковий) етап обласного дистанційного огляду-конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники»

На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради від 04.10.2023 № 94 «Про організацію та проведення І (відбіркового) етапу обласного дистанційного огляду-конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники»», з метою розвитку кращих традицій українського гумору, популяризації художнього слова, збагачення репертуару читців-гумористів, виявлення та підтримки обдарованих дітей 26 жовтня 2023 року відбувся І (відбірковий) етап обласного дистанційного огляду-конкурсу читців-гумористів «Поліські пересмішники» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної освіти.
У конкурсі взяли участь 19 школярів (у минулому навчальному році - 18) із 16 закладів загальної середньої освіти (у минулому навчальному році - 14) та комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості». Учні читали твори Павла Глазового, Світлани Бортнюк, Василя Титечка, Анатолія Костецького, Степана Олійника, Катерини Собової, Грицька Бойка, Галини Удовиченко.
Членами журі оцінювалися майстерність виконання гумористичних творів, оригінальність та виразність, артистичність, культура виконавської і сценічної майстерності (голос, дикція, доречність пауз), застосування позамовних засобів (жестів, пози, міміки), а також жанрова відповідність.

Детальніше...

Відбувся І (відбірковий) етап обласного заочного конкурсу драматичних та лялькових колективів «ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА» серед учнів закладів освіти Березнівської міської ради

Відповідно до Плану проведення обласних заходів із дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2023 році, Плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради на 2023 рік з метою виявлення талановитих дітей засобами театрального мистецтва, розвитку та вдосконалення навичок акторської майстерності, популяризації художнього слова, надання можливості учнівській молоді продемонструвати свої здібності 11 травня 2023 року відбувся І (відбірковий) етап обласного заочного конкурсу драматичних та лялькових колективів «ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА» серед учнів закладів освіти Березнівської міської ради.

Детальніше...

Відбувся І (відбірковий) етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» серед закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради від 03.03.2023 № 17 «Про організацію і проведення І (відбіркового) етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» дистанційно відбувся І (відбірковий) етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» серед закладів загальної середньої освіти.
У І (відбірковому) етапі фестивалі-конкурсі взяли участь 19 закладів загальної середньої освіти. Кожна команда представила:
- відеозапис літературно-музично-художньої міні-композиції, спрямованої на популяризацію переваг здорового способу життя;
- фотографії трьох плакатів довільної техніки виконання;
- три фотороботи, що висвітлюють питання здорового способу життя та залучення дітей і молоді до занять фізичної культури та спортом.

Детальніше...

Відбувся І (відбірковий) етап обласного огляду-конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА»

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради від 23.02.2023 № 15 «Про організацію і проведення І (відбіркового) етапу обласного огляду-конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти» 23 березня 2023 року у приміщенні відділу освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради відбувся І (відбірковий) етап обласного огляду-конкурсу естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА» (далі Конкурс). У зв’язку з дією на території України режиму воєнного стану та з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 Конкурс було проведено за допомогою дистанційних технологій.

Детальніше...

Відбувся І (відбірковий) етап обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»

Цьогоріч І (відбірковий) етап обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Березнівської міської ради прходив у дистанційному форматі (наказ відділу освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради від 03.02.2023 № 10 «Про організацію та проведення І (відбіркового) етапу обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»).
Конкурс проведено з метою сприяння глибшому ознайомленню та вивченню учнівською молоддю спадщини Тараса Григоровича Шевченка; долучення підростаючого покоління до збереження культурної спадщини українського народу, виховання почуття патріотизму та національної гідності; виявлення та підтримки талановитої молоді; популяризації художнього слова.
У заході взяли участь 24 юних шанувальників Шевченкового слова із 17 закладів загальної середньої освіти та комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості».
Варто відзначити високий художній рівень виконання та актуальність обраного твору учасниками конкурсу. Члени журі акцентували увагу на майстерності виконання, оригінальності, артистичності, культурі виконавської і сценічної майстерності (голос, дикція, жести), а також на відповідності репертуару віку читця. За рішенням журі визначено переможців у двох вікових категоріях.

Детальніше...

Умови проведення обласного дистанційного конкурсу-огляду читців-декламаторів «ЖИВИ, КОБЗАРЮ, В ПАМ’ЯТІ ЛЮДСЬКІЙ»

Цьогоріч обласний огляд-конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» серед учнів закладів освіти буде проходити дистанційно.
Мета Конкурсу:
 сприяння глибшому ознайомленню та вивченню учнівською молоддю спадщини Тараса Григоровича Шевченка;
 долучення підростаючого покоління до збереження культурної спадщини українського народу, виховання почуття патріотизму та національної гідності;
 виявлення та підтримка талановитої молоді;
 популяризація художнього слова.
Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради від 03.02.2023 № 10 «Про організацію та проведення І (відбіркового) етапу обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»

І етап (відбірковий) етап серед закладів загальної середньої та позашкільної освіти відбудеться 20.02.2023 (дистанційно).

Детальніше...

Сторінка 1 з 2

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

1522672676 converted

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
73
214
832
1219
758328
1
0
1