ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ У 2025 РОЦІ
ВИЗНАЧЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПЕРШОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ
На підставі протоколів заочного оцінювання дослідницьких проєктів та постерного захисту організаційним комітетом І етапу конкурсу складаються протоколи проведення заочного оцінювання, постерного захисту, та підсумковий протокол І етапу конкурсу у кожній науковій секції, який є підставою для затвердження результатів конкурсу. Рекомендуємо скористатись бланками протоколів.
Для визначення загальної суми балів, отриманих учасником I етапу конкурсу, необхідно додати значення оцінки розділу конкурсу “Заочне оцінювання дослідницьких робіт” до значення оцінки розділу конкурсу “Постерний захист”. Максимальна сума балів, яку може набрати учасник за участь у двох розділах програми I етапу конкурсу, становить 65 балів.
Переможці визначаються у кожній науковій секції окремо за сумою балів, набраних учасниками в усіх розділах програми.
Переможцями конкурсу є учасники, які в наукових секціях посіли перше, друге і третє місця та відзначені дипломами відповідно І, ІІ і ІІІ ступенів.
2. Кількість призових (перших, других, третіх) місць за результатами кожного етапу конкурсу становить, як правило, не більше 50 відсотків від загальної кількості учасників у кожній секції окремо з орієнтовним розподілом їх у співвідношенні 1:2:3. Орієнтовний розподіл призових місць відповідно до вказаного співвідношення можна переглянути за посиланням.
На І етапі конкурсу визначається лише одне перше місце у кожній науковій секції незалежно від кількості учасників в секції.
Максимальна сума балів, яку може набрати учасник за участь у всіх розділах програми І етапу конкурсу, становить 65 балів.
Перше місце може визначатися, якщо учасник набрав 55 і більше балів.
Друге місце може визначатися, якщо учасник набрав 50 і більше балів.
Третє місце може визначатися, якщо учасник набрав 45 і більше балів.
За умови рівності суми балів декількох учасників при визначенні переможця на І етапі конкурсу перевага надається учаснику, що набрав більше балів під час постерного захисту.
Додаткова інформація від РМАНУМ (правила проведення, накази, додатки) - за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1BHTR1905Pd8UwJtinKxztvzCabItFu4m?usp=drive_link
Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук учнівської молоді проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей і молоді, створення умов для формування інтелектуального потенціалу держави.
У 2023 році ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в Рівненській області буде проводитися в онлайн-форматі за допомогою Google Meet.
У зв’язку з цим роботи учасників на ІІ етап конкурсу передаються лише в електронному вигляді (передавати роботи у паперовому вигляді не потрібно!).
Учні, рекомендовані до участі у ІІ етапі конкурсу, повинні заповнити реєстраційну форму до 23:59 22 січня 2023 року за посиланнями: