http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html - joomla 3 шаблоны
Четвер, 22 03 2018

Навігаційна стежка

ЗАЯВА про екологічні наслідки діяльності об’єкту Прислуцький НВК

Об’єкт проектованої діяльності – реконструкція Прислуцького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садочок» с. Прислуч Березнівського району Рівненської області, в тому числі котельні та локальних очисних споруд.

Соціально-економічна необхідність планової діяльності: влаштування сучасних навчально-виробничих приміщень, спортивних споруд, приміщень медичного обслугову¬ван¬ня, харчування тощо для забезпечення високого рівня навчального процесу; забезпечення споживачів тепло¬вою енергією та гарячим водопостачанням; економія водних ресурсів, електроенергії, теплової енергії; необхідність очищення стічних вод; збереження нормативного стану навколишнього природного середовища в процесі експлуатації котельні та очисних споруд.

Детальніше...

УВАГА! Відзначення Міжнародного дня рідної мови

Шановні колеги!

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» інформує про відзначення 21 лютого 2018 року Міжнародного дня рідної мови, який проводиться в Україні, починаючи з 2002 року.

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Увага! Терміново! Вибір і замовлення підручників для 5 класу

На виконання рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 21 грудня 2017 року (протокол № 9/2-19) “Про надання грифа “Рекомендовано Міністерством освіти і науки України” підручникам для 5 класу закладів загальної середньої освіти та видання їх за кошти державного бюджету у 2018 році”, міністерство підготувало інструктивно-методичні рекомендації щодо вибору та замовлення підручників для 5 класу.

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Конкурс для вчителів німецької мови "Моя школа майбутнього"

В рамках Українсько-німецького року мов 2017/2018 за підтримки Міністерства освіти та науки України оголошено конкурс для вчителів німецької мови «МОЯ ШКОЛА МАЙБУТНЬОГО».

Даний конкурс організований для команди вчителів німецької мови в закладі освіти у вигляді міждисциплінарного проекту та реалізація його зі своїми школярами після ознайомлення з програмою «Нова українська школа» і новим Законом про освіту.

Детальніше на сайті: https://rmkberezne.jimdo.com

Форма входу

Опорний загальноосвітній навчальний заклад

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
173
385
1226
7088
326602
4
0
4

Останнє в Форумі

  • No posts to display.