Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Неділя, 14 07 2024

Навігаційна стежка

Про результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

17 листопада 2023 року було проведено ІІ етап (районний) Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії, у якій взяло участь 17 учнів закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради. Перевірка робіт здійснювалась у м. Рівне – 20 листопада. Загалом у інтелектуальних змаганнях взяло участь 304 здобувачі освіти з 26 територіальних громад Рівненського району, що стали переможцями І етапу (шкільного) у своїх закладах освіти. 

Переможцями ІІ етапу (районного) Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії стали такі учні закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради:

8 клас

ІІ місце – Басюк Давид Віталійович, учень Березнівського ліцею №1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (Вчитель – Лесюк Тетяна Василівна);
ІІ місце – Натяжко Денис Олександрович, учень Моквинського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Пилипака Тетяна Володимирівна);
ІІ місце – Ткач Яна Вадимівна, учениця Березнівського ліцею №2 Березнівської міської (Вчитель – Козак Людмила Миколаївна);

9 клас

ІІ місце – Романович Маргарита Володимирівна, учениця Березнівського ліцею №1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (Вчитель – Черниш Людмила Іванівна);
ІІ місце – Ющук Олександр Вікторович, учень Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Юсковець Тамара Василівна);
ІІІ місце – Довмат Христина Юріївна, учениця Моквинського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Пилипака Тетяна Володимирівна);
ІІІ місце – Натяжко Іван Григорович, учень Городищенського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Гудько Світлана Опанасівна);
ІІІ місце – Омелянчук Оксана Вікторівна, учениця опорного закладу Кам’янський ліцей Березнівської міської ради (Вчитель – Путько Ганна Михайлівна);

10 клас

ІІ місце – Філімонова Іванна Василівна, учениця Березнівського ліцею №2 Березнівської міської (Вчитель – Прилуцька Ірина В’ячеславівна);
ІІ місце – Мамчиць Карина Олегівна, учениця Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Юсковець Тамара Василівна);
ІІІ місце – Яцута Арсен Сергійович, учень Березнівського ліцею №1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (Вчитель – Лесюк Тетяна Василівна);

11 клас

ІІ місце – Постоєв Даниїл Андрійович, учень Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Юсковець Тамара Василівна);
ІІ місце – Мелянчук Олександра Олександрівна, учениця Березнівського ліцею №1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (Вчитель – Черниш Людмила Іванівна);
ІІ місце – Добровольська Вікторія Валеріївна, учениця Городищенського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Гудько Світлана Опанасівна);
ІІІ місце – Чубик Юлія Ігорівна, учениця Березнівського ліцею №2 Березнівської міської (Вчитель – Прилуцька Ірина В’ячеславівна);

Бажаємо всім учасникам олімпіад подальшого інтелектуального та творчого росту, великих звершень у майбутньому!
Дякуємо учителям, що підготували переможців за ґрунтовні знання!
Пишаємося вами!

Протоколи з результатами ІІ етапу (районного) Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії додаємо.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/11pHl8ggrubQTNMt3cqOAbTSqP3koQYJw/edit?usp=sharing&ouid=114671950323255003021&rtpof=true&sd=true

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

1522672676 converted

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
119
195
1625
3139
790141
1
0
1