Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Четвер, 20 06 2024

Навігаційна стежка

Про результати ІІ етапу (районного) Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

27 листопада 2023 року відбувся ІІ етап (районний) Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. У ньому взяло участь 348 здобувачів освіти з 26 територіальних громад Рівненського району, серед яких 22 учасники – учні закладів загальної середньої освіти Березнівської міської територіальної громади. Так, за наслідками перевірки робіт, що відбулась 28 листопада у місті Рівне, маємо 15 переможців, зокрема:

7 клас

ІІ місце – Нересниця Мирослава Юріївна, учениця Моквинського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Скорик Зоя Марківна);
ІІ місце – Рибачук Наталія Олександрівна, учениця опорного закладу Прислуцький ліцей Березнівської міської ради (Вчитель – Андрощук Тетяна Василівна);
ІІ місце – Несенчук Денис Олександрович, учень Березнівського ліцею №1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (Вчитель – Тонконоженко Олена Ярославівна);
ІІ місце – Іллюк Ольга Іванівна, учениця Князівського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Дячук Валентина Валентинівна);
ІІ місце – Бернацька Євгенія Віталіївна, учениця Березнівського ліцею №2 Березнівської міської ради (Вчитель – Цимбалюк Наталія Олегівна);
ІІІ місце – Мазепа Софія Юріївна, учениця Зірненського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Миронець Оксана Федорівна);

8 клас

ІІІ місце – Менькова Софія Романівна, учениця Березнівського ліцею №2 Березнівської міської ради (Вчитель - Подтергер Ольга Олегівна);
ІІІ місце – Цаль Антон Юрійович, учень Березнівського ліцею №1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (Вчитель – Тонконоженко Олена Ярославівна);

9 клас

ІІ місце – Постоєва Ангеліна Андріївна, учениця Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Лелях Тамара Олександрівна);
ІІ місце – Гонта Марина Миколаївна, учениця Березнівського ліцею №2 Березнівської міської ради (Вчитель – Подтергер Ольга Олегівна);
ІІІ місце – Ковтун Тетяна Юріївна, учениця опорного закладу Кам’янський ліцей Березнівської міської ради (Вчитель – Костюк Людмила Филипівна);
ІІІ місце – Плескач Дар’я Валентинівна, учениця Городищенського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Андрощук Валентина Василівна);

10 клас

ІІ місце – Мриглод Назар Сергійович, учень Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Лемех Тамара Олександрівна);
ІІ місце – Галагуз Ілля Едуардович, учень Березнівського ліцею №2 Березнівської міської ради (Вчитель – Подтергер Ольга Олегівна);
ІІ місце – Яцута Арсен Сергійович, учень Березнівського ліцею №1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (Вчитель – Тонконоженко Олена Ярославівна).

Щиро вітаємо переможців та їх наставників!
Бажаємо подальших успіхів і перемог!

Протоколи з результатами ІІ етапу (районного) Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

1522672676 converted

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
112
280
706
3419
784869
1
0
1