Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Четвер, 30 05 2024

Навігаційна стежка

Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2023/2024 н. р.

У січні-лютому 2024 року відбувся ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів серед учнів закладів загальної середньої освіти Рівненської області.
До ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад долучилося 32 учні закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради, що здобули перемоги у ІІ (районному) етапі олімпіад.
Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 11.03.2024 №55 «Про підсумки проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у 2023/2024 навчальному році», 17 учнів закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради посіли переможні місця, що становить 53,1 % від всієї кількості учасників нашої громади. Це учні Березнівського економіко-гуманітарного ліцею, Березнівського ліцею №2, Березнівського ліцею №1 імені Миколи Буховича, Орлівського ліцею, опорного закладу Балашівський ліцей.


Здобувачі освіти вищезазначених закладів загальної середньої освіти, здобули перемоги у олімпіадах з наступних предметів:

 

Української мови та літератури

- ІІ місце - Спреданюк Марта Володимирівна, учениця 9 класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Люшина Віра Миколаївна);

Біології

- ІІ місце - Плескач Аліна Романівна, учениця 10 класу Орлівського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Покотило Віра Іванівна);
- ІІІ місце - Сидорчук Софія Вадимівна, учениця 9 класу Березнівського ліцею № 2 Березнівської міської ради (Вчитель - Сосновчик Катерина Олександрівна);
- ІІІ місце - Постоєв Даниїл Андрійович, учень 11 класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (Вчитель - Голотюк Валентина Володимирівна);

Історії

- І місце - Постоєв Даниїл Андрійович, учень 11 класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (Вчитель - Прокопчук Ольга Орестівна);
- ІІ місце - Курята Дарина Сергіївна , учениця 11 класу Березнівського ліцею № 2 Березнівської міської ради (Вчитель - Прокопчук Тетяна Вікторівна);
- ІІІ місце - Федик Анна Олександрівна, учениця 9 класу Березнівського ліцею № 1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (Вчитель - Гуменюк Ольга Валеріївна);

Німецької мови

- ІІ місце - Спреданюк Марта Володимирівна, учениця 9 класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (Вчитель - Радіо Наталія Василівна);

Фізики

- ІІ місце - Сухан Сергій Русланович, учень 11 класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Пастушок Дмитро Ігорович);

Інформаційних технологій

- ІІІ місце - Мельник Ілля Олегович, учень 11 класу Березнівського ліцею № 1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (Вчитель - Лашта Іван Віталійович);

Хімії

- ІІІ місце - Мриглод Назар Сергійович, учень 10 класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Лемех Тамара Олександрівна);

Інформатики

- І місце - Мориконь Михайло Миколайович, учень 8 класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Штиба Олександр Степанович);
- ІІІ місце - Радіо Максим Олегович, учень 10 класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (Вчитель - Лазарець Олександр Юрійович);
- ІІІ місце - Сауляк Владислав Анатолійович, учень 11 класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (Вчитель - Лазарець Олександр Юрійович);

Географії

- ІІІ місце - Філімонова Іванна Василівна, учениця 10 класу Березнівського ліцею № 2 Березнівської міської ради (Вчитель -Прилуцька Ірина В’ячеславівна);
- ІІІ місце - Постоєв Даниїл Андрійович, учень 11 класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Юсковець Тамара Василівна);

Трудового навчання (технологій)

- І місце - Боровець Серафим Вікторович, учень 9 класу опорного закладу Балашівський ліцей Березнівської міської ради (Вчитель - Журавель Микола Андрійович).

Найвищу результативність участі у ІІІ етапі Всеукраїнськиї учнівських олімпіад показали учні Березнівського економіко-гуманітарного ліцею. Вчителями закладу загальної середньої освіти підготовлено 10 переможців і призерів обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, що становить 58,8 % від загальної кількості призових місць, здобутих учнями громади. Приємно відзначити, що за кількістю переможців ІІІ етапу Всеукраїнськиї учнівських олімпіад, Березнівський економіко-гуманітарнний ліцей є шостим у Рівненській області.

Хороші результати продемонстрували учні Березнівського ліцею № 2, Березнівського ліцею № 1 імені Миколи Буховича, Орлівського ліцею, опорного закладу Балашівський ліцей.

Щиро радіємо вашим успіхам!
Бажаємо і надалі досягати високих результатів та впевнено крокувати до особистих перемог!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

1522672676 converted

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
43
108
460
3673
781050
3
0
3