19 червня завершилася основна сесія національного мультипредметного тесту на Березнівщині. Учасники складали тест у тимчасово екзаменаційному центрі на базі закладу загальної середньої освіти. Упродовж 13 днів було забезпечено проведення 13 тестувань.
Зареєстровано для проходження національного мультипредметного тесту 780 учасників. Проте 52 — не з’явилися на тестування. 728 учасників прийшли та працювали над двома частинами тесту. Серед них 474 випускники закладів загальної середньої освіти (у 2025/2026 навчальному році завершили навчання – 728 учнів 11-х класів, 254 - не реєструвалися на НМТ (35%), 69 – студенти коледжу та профтехучилищ, 237 – випускники минулих років. Результати вони бачили по закінченню виконання тесту, але це результати щодо кількості правильних відповідей. Офіційні результати тестування надійдуть на персональні сторінки учасників до 3 липня.
Учасники, які з об’єктивних причин не змогли скласти тест, матимуть змогу взяти участь у додатковій сесії, яка розпочнеться з 17 липня.
На даний час за інформацією Українського центру оцінювання якості освіти двоє мають найвищий результат – 200 балів. Це випускник Березнівського економіко-гуманітарного ліцею ШТИБА Станіслав Олександрович, який отримав 200 балів з математики (вчитель ЦВЕНЮК Олена Борисівна) та ЯСКОВЕЦЬ Севастіан Григорович, який отримав 200 балів з біології (вчитель ПОКОТИЛО Віра Іванівна). Ще двоє одинадцятикласників набрали максимальну кількість балів з англійської мови. Це – ПАСТУШОК Валерія Ярославівна, випускниця Березнівського економіко-гуманітарного ліцею (вчитель ІЛЬЧУК Марія Петрівна), та ТРОФИМЧУК Володимир Русланович, випкскник Березнівського ліцею № 2 (вчитель ПРОТАСЕВИЧ Лариса Карпівна).
Для успішного проведення тестування було залучено 25 педагогічних працівників. Попри повітряні тривоги тимчасово екзаменаційний центр працював без перебоїв. Усі учасники тестування своєчасно спускалися у сховище та належним чином дотримувалися процедур безпеки.
Координацію та організацію проведення національного мультипредметного тесту забезпечували відділ освіти, молоді та спорту міської ради спільно з Львівським регіональним центром оцінювання якості освіти.