Шаблоны для Joomla 3здесь
Четвер, 18 04 2024

Навігаційна стежка

Про відкриту першість з волейболу серед дівчат

21.12.2021 року в приміщенні комунального закладу «Березнівський ліцей-інтернат спортивного профілю» Березнівської міської ради проходила відкрита першість з волейболу серед дівчат - учнів закладів середньої освіти.
У змаганнях, цього разу, приймали участь команди п’яти навчальних закладів:

• Прислуцький ліцей Березнівської міської ради
• Городищенський ліцей Березнівської міської ради
• Ліцей № 1 Березнівської міської ради
• Економіко-гуманітарний ліцей Березнівської міської ради
• Зірненський ліцей Березнівської міської ради

Скажу відверто – боротьба була видовищною. Емоції зашкалювали! Інколи здавалось, що температура в залі може розтопити весь сніг у радіусі 100 метрів! Проте, як ведеться, у любій грі є переможці. Отож, підсумок:
• впевнену перемогу виборола команда Економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради. Друге місце зайняла команда Березнівського ліцею № 1, а третю позицію зайняли представники Городищенського ліцею Березнівської міської ради.

Всі учасники змагання отримали відзнаки. Переможці – кубки, учасники - грамоти. Але, саме основне, команди подарували глядачам багато позитивних емоцій!!!