Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Четвер, 30 05 2024

Навігаційна стежка

Відбувся І (відбірковий) етап обласного огляду-конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА» у 2023/2024 навчальному році

Відповідно до Плану роботи відділу освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради на 2024 рік, наказу відділу освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради від 29.02.2024 № 22 «Про організацію та проведення І (відбіркового) етапу обласного огляду-конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА», з метою розвитку та популяризації жанру української естрадної пісні, формування почуття патріотизму у дітей та учнівської молоді засобами українського мистецтва 21 березня 2024 року відбувся дистанційно І (відбірковий) етап обласного огляду-конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Березнівської міської ради. Участь у конкурсі взяли 21 заклад загальної середньої освіти та комунальний заклад «Будинок дитячої та юнацької творчості». Оцінювання виступів здійснювалося за наступними критеріями:
- оригінальність;
- артистичність;
- чистота інтонування;
- якість музичного супроводу;
- відповідність репертуару вокально-технічним та віковим особливостям.

За рішенням журі переможцями у номінації «Солісти»:

Молодша вікова категорія (6-10 років):

І місце – БОЙЧУК Аніта, учениця Орлівського ліцею (керівник – Микола ЛОПАЧУК). Посилання на виступ: https://youtu.be/Be17yg9Ld7w?si=g7D0s2yKVu096w2Y 
ІІІ місце – РОМАНОВИЧ Маргарита, учениця Хотинської філії опорного закладу Прислуцький ліцей (керівник – Марія БОРОВЕЦЬ). Посилання на виступ: https://youtu.be/j0lRE-qyN2s 

Середня вікова категорія (11-14 років):

І місце – ЗУБЧИК Зоряна, учениця Колодязнівської філії опорного закладу Прислуцький ліцей (керівник – Надія ДУДАР). Посилання на виступ: https://youtu.be/KodNh5cX-y4 
ІІ місце – ЦІПАН Тимофій, учень Городищенського ліцею (керівник – Галина НАУМЧУК). Посилання на виступ: https://www.youtube.com/watch?v=NV-dJikIyDI 
ІІІ місце – ГАЙДУК Ірина, учениця Вітковицького ліцею (керівник – Наталія ПОЛІЩУК). Посилання на виступ: https://www.youtube.com/watch?v=tcOpRZ80BYI 
ІІІ місце – ВОРОБЕЙ Анна, учениця Зірненського ліцею (керівник – Алла ЄВТУШОК). Посилання на виступ: https://youtu.be/83HfpqQqMks?feature=shared 

Старша вікова категорія (15-18 років):

І місце – СТЕБЛЮК Анастасія, учениця опорного закладу Прислуцький ліцей (керівник – Олена БОРОВЕЦЬ). Посилання на виступ: https://youtu.be/mgsgpgwC1gA 
ІІ місце – МАЦЬКО Дарина, учениця Березнівського ліцею № 1 імені Миколи Буховича (керівник – Анна ЗВІЗДЕЦЬКА). Посилання на виступ: https://www.youtube.com/watch?v=kz0cjak-ReY 

  Юна Зірка 2024 3  Юна Зірка 2024 4  Юна Зірка 2024 2

За рішенням журі переможцями у номінації «Естрадні колективи» (дуети, тріо, квартети, ансамблі, гурти):

Молодша вікова категорія (6-10 років)

І місце – вокальний ансамбль «Співаночки» Курганської філії опорного закладу Кам’янський ліцей (керівник – Наталія КОБЗАРЕНКО). Посилання на виступ: https://youtu.be/Q5Hpyq0tUGY?feature=shared 
ІІІ місце – дует у складі ШУПРУДЬКА Дмитра та БОРОВЕЦЬ Мілани, учнів Яцьковицької філії опорного закладу Балашівський ліцей (керівник – Людмила ЛИТВИНЧУК). Посилання на виступ: https://youtu.be/R73rPvTU7AU?feature=shared 

Юна Зірка 2024 5  Юна Зірка 2024 1  Юна Зірка 2024 8

Середня та старша віковї категорії (11-18 років)

І місце – дует у складі БУЛКИ Надії та БОЙЧУРИ Ангеліни, учениць Березнівського економіко-гуманітарного ліцею (керівник – Іванна ЦИПАН). Посилання на виступ: https://www.youtube.com/watch?v=s047FKB1mAk&ab_channel=MarkovvetsSTREAM 
І місце – дует у складі КАРПОВЕЦЬ Дарини та СТАХНЮКА Артема, вихованців комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості» (керівник – Іван ГУНТІК). Посилання на виступ: https://www.youtube.com/watch?v=fLYblEG8TaM 
ІІ місце – дует у складі ІВАНЮК Валерії та ІВАНЮК Вероніки, учениць Орлівського ліцею (керівник – Микола ЛОПАЧУК). Посилання на виступ: https://youtu.be/tvlYMFV_RL4?si=Lt7ZflO-P5KyzfZB 
ІІ місце – дитячий хор Бистрицького ліцею (керівник – Ксенія ЖАБЧИК). Посилання на виступ: https://youtu.be/uM_XutA_S0s?feature=shared 
ІІІ місце – ансамбль «Незламні» Друхівського ліцею (керівники – Людмила ЦИМБАЛЮК, Юлія ОМЕЛЬЧУК). Посилання на виступ: https://youtu.be/yMgOs9dwDaE 

Юна Зірка 2024 6  Юна Зірка 2024 7  Юна Зірка 2024 9

За рішенням журі переможцями І (відбіркового) етапу огляду-конкурсу української естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, які представлятимуть Березнівську міську територіальну громаду на ІІ (обласному) етапі конкурсу, визначено:
- СТЕБЛЮК Анастасію, ученицю опорного закладу Прислуцький ліцей Березнівської міської ради, з піснею «Ми – Україна» (музичний керівник Олена БОРОВЕЦЬ) – номінація «Солісти»;
- вокальний ансамбль «Співаночки» Курганської філії опорного закладу Кам’янський ліцей Березнівської міської ради, з піснею «Українські дівчата» (музичний керівник – Наталія КОБЗАРЕНКО) – номінація «Естрадні колективи».
- дует у складі КАРПОВЕЦЬ Дарини та СТАХНЮКА Артема, вихованців комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості», з піснею «Ти робив мені каву…» (керівник – Іван ГУНТІК).

Відділ освіти, молоді та спорту Березнівської міської ради вітає переможців І (відбіркового) етапу Конкурсу та дякує всім учасникам за участь.
Бажаємо творчих успіхів та не зупинятися на досягнутому!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

1522672676 converted

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
39
108
456
3669
781046
1
0
1