Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Четвер, 30 05 2024

Навігаційна стежка

І (відбірковий) етап обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»

22 лютого 2024 року відбувся І (відбірковий) етап обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Березнівської міської ради.
У конкурсі взяли участь 33 (у 2022-2023 навчальному році 24) школярі із 23 (у 2022-2023 навчальному році із 17) закладів загальної середньої освіти та комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості».
За рішенням журі було визначено переможців у двох вікових категоріях:
у І віковій категорії
І місце
ДМИТРЕНКО Христину, ученицю Березнівського ліцею №3,
https://youtu.be/eFpiK99qQko 
ІІ місце
КУРИЛЬЧИКА Артема, учня Березнівської початкової школи,
https://youtu.be/7a4nErchMNI?si=QmmMIZaIEW6pxEHX 
МАЦЬКО Анастасію, ученицю Великопільської філії опорного закладу Кам’янський ліцей,
https://youtu.be/yevoWWHjYgE?si=vHeE0UbGX90rwhFG 
МИРОНЕЦЬ Дарину, ученицю Князівського ліцею,
https://youtu.be/ZSNpj7ISRd4 
ІІІ місце
БОЯТЮКА Тараса, учня Вітковицького ліцею,
https://drive.google.com/file/d/1vhaKwGLHt3u_Id_Io4DBjimoDuY159kp/view?usp=sharing 
ВАСИЛЮТУ Олександру, ученицю Бистрицького ліцею,
https://drive.google.com/file/d/1mBbZyhwassZ76oTDwlwmHUpVfeBi15wJ/view?usp=drivesdk 
ПЛЯСЕЦЬКУ Ірину, ученицю Березнівського економіко-гуманітарного ліцею,
https://docs.google.com/document/d/1NKTP9vDkQ1hlK_9pVvs0VFPa-_9cMEPp5M_-0f5Assw/edit?usp=sharing 
ТКАЧУК Кароліну, ученицю Березнівського ліцею № 1 імені Миколи Буховича,
ЦИГАНЧУК Антоніну, ученицю Колодязнівської філії опорного закладу Прислуцький ліцей,
https://youtu.be/80u6Bw6tmj8 


у ІІ віковій категорії
ІІ місце
АФАНАСЕНКО Евеліну, ученицю опорного закладу Балашівський ліцей,
https://youtu.be/KaaOZ45Ry18?feature=shared 
ЛУЦИК Софію, ученицю Березнівського ліцею № 1 імені Миколи Буховича,
МАРКОВЕЦЬ Анну, ученицю Орлівського ліцею,
https://youtu.be/WWoNQOQcm54?si=8OXu4bzfkT3eL0wO 
ІІІ місце
ГАХ Олену, ученицю Березнівського ліцею № 2,
https://youtu.be/XbtXZDUeM74 
КОРНІЙЧУК Олександру, ПЕРЕХОДЬКО Вікторію, учениць опорного закладу Прислуцький ліцей, https://youtu.be/FC0KBnipJfg 
ЛЕЩЕНКО Софію, ученицю Тишицького ліцею.
https://youtu.be/1_WmvTwZZhc?feature=shared 

Окрім переможців, варто відзначити таких учасників Конкурсу: ГУРІНЧУК Вікторію (Березнівський ліцей № 1 імені Миколи Буховича), ЯРУТУ Адріана (Березнівський ліцей № 2), БУХАЛЮК Вероніку, РИЦЬКУ Аліну (Бистрицький ліцей), ПОПАЧ Альону, ЛОПАЧУК Христину (Богушівський ліцей), МАЦЬОР Юліану (Городищенський ліцей), ГУЦА Арсенія, БОРОВЕЦЬ Дарину, ФЕДАС Аліну (Зірненський ліцей), ГРИГОР’ЄВУ Софію (Друхівський ліцей), ОЛЕФІР Аліну (Грушівська гімназія), ТАРАСЮК Вероніку (Курганська філія опорного закладу Кам’янський ліцей), БУЛАВІНУ Ірину (Хотинська філія опорного закладу Прислуцький ліцей), ГОНТУ Давида (Яблунівська філія опорного закладу Кам’янський ліцей), МАЦКЕВИЧА Михайла, МАЦКЕВИЧ Вероніку (Яцьковицька філія опорного закладу Балашівський ліцей), ДЯКІВА Івана, КОВТУН Тетяну (Комунальний заклад «Будинок дитячої та юнацької творчості»).

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

1522672676 converted

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
40
108
457
3670
781047
2
0
2