Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Неділя, 14 07 2024

Про результати ІІ етапу (районного) Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

05 грудня 2023 року відбувся ІІ етап (районний) Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики серед учнів 6-11-х класів закладів загальної середньої освіти Рівненського району. Участь взяли 530 учнів закладів загальної середньої освіти Рівненського району, серед них – 29 здобувачів освіти з Березнівської міської територіальної громади.
За рішенням журі переможцями олімпіади стали такі учні закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради:

6 клас
ІІІ місце
Мельник Анна Юріївна, учениця Моквинського ліцею Березнівської міської ради (вчитель – Бережна Ангеліна Миколаївна)
7 клас
ІІ місце
Окерешко Вікторія Володимирівна, учениця Моквинського ліцею Березнівської міської ради (вчитель – Сенюк Ольга Борисівна)
ІІІ місце
Несенчук Денис Олександрович, учень Березнівського ліцею № 1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (вчитель – Мотруніч Тетяна Володимирівна)
8 клас
ІІ місце
Овдійчук Юлія Віталіївна, учениця Березнівського ліцею № 2 Березнівської міської ради (вчитель – Ровенець Оксана Андріївна)
ІІІ місце
Циганчук Антоніна Юріївна, учениця опорного закладу Прислуцький ліцей Березнівської міської ради (вчитель – Люшин Наталія Миколаївна)
Грицюк Катерина Сергіївна, учениця Зірненського ліцею Березнівської міської ради (вчитель – Оксенюк Марія Анатоліївна)

9 клас
І місце
Хильчук Андрій Юрійович, учень Березнівського ліцею № 1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (вчитель – Мотруніч Тетяна Володимирівна)
ІІ місце
Штиба Станіслав Олександрович, учень Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (вчитель – Цвенюк Олена Борисівна)
Боровець Дарина Сергіївна, учениця Зірненського ліцею Березнівської міської ради (вчитель – Захарчук Галина Яківна)
Петрук Ярослав Ігорович, учень Березнівського ліцею № 2 Березнівської міської ради (вчитель – Поліщук Валентина Сергіївна)
10 клас
ІІІ місце
Скалоцький Андрій Русланович, учень Березнівського ліцею № 1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (вчитель – Мазепа Марія Сергіївна)
Матвійчук Ангеліна Миколаївна, учениця Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (вчитель – Лазарець Олександр Юрійович)
11 клас
ІІ місце
Сухан Сергій Русланович, учень Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (вчитель – Чухрай Зоряна Борисівна)
Пантюшко Богдана Русланівна, учениця Моквинського ліцею Березнівської міської ради (вчитель – Галайчук Марія Григорівна)
ІІІ місце
Рибачук Ірина Олександрівна, учениця Березнівського ліцею № 2 Березнівської міської ради (вчитель – Поліщук Валентина Сергіївна)

Щиро вітаємо переможців ІІ туру олімпіади та їх наставників!
Нехай ці перемоги стануть початком ще більш нових досягнень.

Протоколи з результатами ІІ етапу (районного) Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Календар новин

Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

1522672676 converted

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
116
195
1622
3136
790138
3
0
3