Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Неділя, 21 04 2024

Навігаційна стежка

Про результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів продовжуються. Так, на минулому тижні, 8 грудня 2023 року, відбувся ІІ етап олімпіади з біології. До інтелектуального змагання долучилося 332 здобувачі освіти з 26 територіальних громад Рівненського району, що стали переможцями І (шкільних) етапів, серед них – 25 учасників від Березнівської міської територіальної громади. За наслідками перевірки робіт, що проходила у м. Рівне 11 грудня 2023 року, маємо 23 переможці (І місце – 5; ІІ місце – 12; ІІІ місце – 6) зокрема:

І місце
• Хильчук Андрій Юрійович, учень 9 класу Березнівського ліцею №1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (Вчитель – Малицька Тетяна Степанівна);
• Сидорчук Софія Вадимівна, учениця 9 класу Березнівського ліцею №2 Березнівської міської ради (Вчитель – Сосновчик Катерина Олександрівна);
• Плескач Аліна Романівна, учениця 10 класу Орлівського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Покотило Віра Іванівна);
• Захарчук Домініка Миколаївна, учениця 10 класу Березнівського ліцею №2 Березнівської міської ради (Вчитель – Сосновчик Катерина Олександрівна);
• Аврамчук Дмитро Костянтинович, учень 10 класу Зірненського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Сульжик Надія Олексіївна);

ІІ місце
• Басюк Давид Віталійович, учень 8 класу Березнівського ліцею №1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (Вчитель – Куркутова Алла Петрівна);
• Єфімов Андрій Миколайович, учень 8 класу Городищенського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Кондрашкіна Світлана Миколаївна);
• Герасимчук Марія Миколаївна, учениця 8 класу Зірненського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Сульжик Надія Олексіївна);
• Натяжко Іван Григорович, учень 9 класу Городищенського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Кондрашкіна Світлана Миколаївна);
• Омелянчук Оксана Вікторівна, учениця 9 класу опорного закладу Кам’янський ліцей Березнівської міської ради (Вчитель – Мотруніч Оксана Іванівна);
• Пилипчук Владислав Валерійович, учень 9 класу Голубнівського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Пилипчук Світлана Олександрівна);
• Любчик Раїса Анатоліївна, учениця 10 класу опорного закладу Прислуцький ліцей Березнівської міської ради (Вчитель – Боровець Леся Іванівна);
• Мороз Олександра Вікторівна, учениця 10 класу Березнівського ліцею №1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (Вчитель – Малицька Тетяна Степанівна);
• Ціпан Артур Михайлович, учень 10 класу Городищенського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Левчук Оксана Михайлівна);
• Постоєв Даниїл Андрійович, учень 11 класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Голотюк Валентина Володимирівна);
• Беспала Вікторія Володимирівна, учениця 11 класу Орлівського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Покотило Віра Іванівна);
• Свиридюк Софія Василівна, учениця 11 класу Березнівського ліцею №1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (Вчитель – Малицька Тетяна Степанівна);

ІІІ місце
• Хавтура Вікторія Анатоліївна, учениця 8 класу Михалинської філії опорного закладу Балашівський ліцей Березнівської міської ради (Вчитель – Прокопчук Ольга Анатоліївна);
• Циганчук Антоніна Юріївна, учениця 8 класу опорного закладу Прислуцький ліцей Березнівської міської ради (Вчитель – Пилипчук Валентина Адамівна);
• Євтушок Валерія Павлівна, учениця 8 класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Голотюк Валентина Володимирівна);
• Постоєва Ангеліна Андріївна, учениця 9 класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Голотюк Валентина Володимирівна);
• Осійчук Аліна Іванівна, учениця 9 класу Богушівського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Семенюк Наталія Василівна);
• Ясковець Севастіан Григорович, учень 9 класу Орлівського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Покотило Віра Іванівна).

Щиро вітаємо наших переможців!
Бажаємо і надалі невичерпної енергії, віри у свої сили та успіхів у навчанні!
Нехай ці перемоги стануть початком для ще більших нових досягнень!
Дякуємо наставникам за професіоналізм у своїй справі!

Протоколи з результатами ІІ етапу (районного) Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

1522672676 converted

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
4
64
4
2357
776341
1
0
1