Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Неділя, 21 04 2024

Навігаційна стежка

Про результати ІІ етапу (районного) Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

19 грудня 2023 року відбувся ІІ етап (районний) Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики серед учнів 7-11-х класів закладів загальної середньої освіти Рівненського району. Участь взяли 357 учнів закладів загальної середньої освіти Рівненського району, серед них – 21 здобувач освіти з Березнівської міської територіальної громади.
За рішенням журі переможцями олімпіади стали такі учні закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради:
7 клас
ІІ місце
Мазепа Софія Юріївна, учениця Зірненського ліцею Березнівської міської ради (вчитель – Царук Людмила Олександрівна)
ІІІ місце
Нересниця Мирослава Юріївна, учениця Моквинського ліцею Березнівської міської ради (вчитель – Баранчук Тетяна Михайлівна)
Прокопчук Анастасія Іванівна, учениця Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (вчитель – Пастушок Дмитро Ігорович)
Несенчук Денис Олександрович, учень Березнівського ліцею № 1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (вчитель – Сиротюк Василь Іванович)
Гурин Назар Богданович, учень Березнівського ліцею № 2 Березнівської міської ради (вчитель – Прокопчук Іван Ілліч)

8 клас
ІІІ місце
Грицюк Катерина Сергіївна, учениця Зірненського ліцею Березнівської міської ради (вчитель – Царук Людмила Олександрівна)
Ткач Яна Вадимівна, учениця Березнівського ліцею № 2 Березнівської міської ради (вчитель – Доцик Ігор Іванович)
9 клас
ІІ місце
Омелянчук Оксана Вікторівна, учениця опорного закладу Кам’янський ліцей Березнівської міської ради (вчитель – Козлюк Оксана Іванівна)
Плескач Дар’я Валентинівна, учениця Городищенського ліцею Березнівської міської ради (вчитель – Трохлюк Валерій Вікторович)
ІІІ місце
Гонта Марина Миколаївна, учениця Березнівського ліцею № 2 Березнівської міської ради (вчитель – Доцик Ігор Іванович)
Натяжко Тимофій Юрійович, учень Моквинського ліцею Березнівської міської ради (вчитель – Баранчук Тетяна Михайлівна)
10 клас
ІІ місце
Скалоцький Андрій Русланович, учень Березнівського ліцею № 1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (вчитель – Булка Іван Володимирович)
Галагуз Ілля Едуардович, учень Березнівського ліцею № 2 Березнівської міської ради (вчитель – Доцик Ігор Іванович)
11 клас
ІІ місце
Сухан Сергій Русланович, учень Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (вчитель – Пастушок Дмитро Ігорович)
ІІІ місце
Чубик Юлія Ігорівна, учениця Березнівського ліцею № 2 Березнівської міської ради (вчитель – Прокопчук Іван Ілліч)

Щиро вітаємо переможців ІІ туру олімпіади та їх наставників!
Нехай ці перемоги стануть початком ще більш нових досягнень.

Протоколи з результатами ІІ етапу (районного) Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

1522672676 converted

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
3
64
3
2356
776340
1
0
1