Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
Шаблоны для Joomla 3здесь
Неділя, 21 04 2024

Навігаційна стежка

Вітаємо переможців ІІ етапу (районного) Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

20 грудня 2023 року відбувся ІІ етапи (районні) Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти районів Рівненської області (Рівненського, Дубенського, Сарненського, Вараського). У Рівненському районі до написання олімпіади долучилося 490 здобувачів освіти, що стали переможцями І (шкільних) етапів у своїх громадах, серед них – 31 учасник від Березнівської міської територіальної громади. За наслідками перевірки робіт, що проходила у м. Рівне 21 грудня 2023 року, рішенням журі визначено переможців предметної олімпіади у Рівненському районі, серед яких 24 переможці – учні закладів загальної середньої освіти Березнівської міської ради (І місце – 2; ІІ місце – 11; ІІІ місце – 11) зокрема:
І місце
Спреданюк Марта Володимирівна, учениця 9 класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Люшина Віра Миколаївна);
Яцута Арсен Сергійович, учень 10 класу Березнівського ліцею №1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (Вчитель – Боровець Наталія Володимирівна);


ІІ місце
Несенчук Денис Олександрович, учень 7 класу Березнівського ліцею № 1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (Вчитель – Чернюшок Наталія Володимирівна);
Мельник Олег Анатолійович, учень 7 класу Городищенського ліцею Березнівської міської рад (Вчитель – Гарват Вікторія Адамівна);
Менькова Софія Романівна, учениця 8 класу Березнівського ліцею №2 Березнівської міської ради (Вчитель – Шулевська Вікторія Георгіївна);
Хавтура Вікторія Анатоліївна, учениця 8 класу Михалинської філії опорного закладу Балашівський ліцей Березнівської міської ради (Вчитель – Усач Світлана Петрівна);
Циганчук Антоніна Юріївна, учениця 8 класу Колодязнівської філії опорного закладу Прислуцький ліцей Березнівської міської ради (Вчитель – Романович Валентина Володимирівна);
Ковтун Тетяна Юріївна, учениця 9 класу опорного закладу Кам’янський ліцей Березнівської міської ради (Вчитель – Токарчук Марина Іванівна);
Сидорчук Софія Вадимівна, учениця 9 класу Березнівського ліцею №2 Березнівської міської ради (Вчитель – Дзюба Тамара Анатоліївна);
Гурин Олександра В’ячеславівна, учениця 9 класу Городищенського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Гурінчук Лариса Євгеніївна);
Матвійчук Ангеліна Миколаївна, учениця 10 класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Люшина Віра Миколаївна);
Бондар Анастасія Олександрівна, учениця 10 класу Голубнівського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Мороз Тетяна Адамівна);
Курята Дарина Сергіївна, учениця 11 класу Березнівського ліцею №2 Березнівської міської ради (Вчитель – Гурська Людмила Миколаївна);
ІІІ місце
Окерешко Христина Миколаївна, учениця 7 класу Моквинського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Кравець Світлана Кирилівна);
Осійчук Анастасія Андріївна, учениця 8 класу Березнівського економіко-гуманітарного ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Люшина Віра Миколаївна);
Минюк Анна Сергіївна, учениця 8 класу Березнівського ліцею № 1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (Вчитель – Тарасюк Олена Миколаївна);
Пилипчук Вікторія Михайлівна, учениця 9 класу Князівського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Осадча Юлія Василівна);
Козел Вероніка Романівна, учениця 9 класу Моквинського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Карпець Лілія Анатоліївна);
Осійчук Аліна Іванівна, учениця 9 класу Богушівського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Осійчук Марія Демидівна);
Гулій Дмитро Володимирович, учень 9 класу Березнівського ліцею № 1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (Вчителі – Сухляк Галина Іванівна та Лапацька Галина Тимофіївна);
Ясковець Севастіан Григорович, учень 9 класу Орлівського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Іванова Людмила Миколаївна);
Плескач Аліна Романівна, учениця 10 класу Орлівського ліцею Березнівської міської ради (Вчитель – Іванова Людмила Миколаївна);
Мелянчук Олександра Олександрівна, учениця 11 класу Березнівського ліцею № 1 імені Миколи Буховича Березнівської міської ради (Вчитель – Сухляк Галина Іванівна);
Поспішна Діана Іванівна, учениця 11 класу опорного закладу Кам’янський ліцей Березнівської міської ради (Вчитель – Плахотнюк Людмила Василівна).

Бажаємо переможцям олімпіади й надалі впевнено крокувати до особистих перемог та досягати високих результатів!
Висловлюємо щиру вдячність вчителям за підготовку обдарованих учнів!

Протоколи з результатами ІІ етапу (районного) Всеукраїнської учнівської олімпіади української мови та літератури

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Форма входу

Версія для людей з вадами зору

zir 2

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Електронна реєстрація в ДНЗ

1522672676 converted

Зовнішнє незалежне оцінювання

Кількість відвідувань

mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
4
64
4
2357
776341
1
0
1